https://keskustelu.suomi24.fi/t/17606277/erika-wikmanista-tulee-aiti
https://www.seiska.fi/katso/TV/Ilmavaivat-yllattivat-Vain-elamaa-kuvauksissa-Erika-Vikman-paasti-mojovan-pierun-kesken
Ennustin jo 24.9.2022, mitä Vikman seuraavaksi revittelisi julkisuudessa.
” Minä olen kyllä sitä mieltä että Erikan suolentoimintojen uutisointi on ihan retuperällä eikä niitä sopisi näin oudosti unohtaa. Esim. ärtyvän suolen oireyhtymä sopisi hyvin paniikkiahdistuksen kanssa yhdistettäväksi ja onhan suolistovaivat vähän muodikkaitakin nykyään. Siitä saisi mahtavia lööppejä:
Erika sai lavalla räväkän kaksoiskohtauksen! Yleisö mylvi innostuksesta, kun molemmista päistä pyrskähteli!
Erika paljastaa salaisimmatkin suolen sopukkansa! Katso kuvat paperilehdestä!
Erika vaitonaisena sairaudestaan! Lähipiiri kertoo karmeita yksityiskohtia yhteiseltä kylpyläreissulta!”
Erika ja uusin salarakas kertovat avoimesti yhteiselämästään. Lue Dannyn kommentit paperilehdestä.
Erika toikkaroi tissit vilkkuen ulos baarista. Saattajia olisi riittänyt.
Erikan salarakas aukaisee viimein sanaisen arkkunsa. Danny hätääntyi paljastusten laajuudesta.
Näin Erika rauhoittelee ystäväänsä Dannyä: Kaikki julkisuus on hyvää.
Erikan keikka keskeytyi. Mystinen syy vain harvojen tiedossa.
Erika Vikman löytyi katuojasta. Bileputki vihdoin poikki.
Mitä kuuluu julkisuudesta kadonneelle Erika Vikmanille. Lue laaja reportaasi.
Erikan uskoontulo. Näin hyvin hän tienaa nyt.
Erika Vikman avoimena uransa nopeista käänteistä: Näin minua manipuloitiin.”
Jne.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17573078/vain-elamaa-erika-vikman-paljastaa-yllattavan-pulmatilanteen-quotse-oli-kylla-yksi-helvetti-kun---quot
"Minusta tulee äiti! Eikun pääsikin vain pieru!"
17
509
Vastaukset
- Anonyymi
Hyviä ehdotuksia lööpeiksi, ihan Erikalla sopivia😂
- Anonyymi
Oliko tuon aloituksen tarkoitus olla hauska ? 🤔
- Anonyymi
Aloitus kai on realismia? Tänään lööpeissä on jo pierut
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aloitus kai on realismia? Tänään lööpeissä on jo pierut
Tuossa ei ollut mitään sexikästä
- Anonyymi
On totta että Vikmania mainostetaan lööpeissä ihan maailmanlopun vauhdilla. Jotain lööppejä julkaistaan kaikista Vain elämää osallistujista mutta Vikmanin lööppejä on pakko olla monikymmenkertainen määrä muihin verrattuna. Lööpit on laadittu juuri tuolla tavalla kuin aloittaja kuvaili. Yritetään vain saada mahdollisimman paljon klikkauksia.
- Anonyymi
Vikman on valmis valjastamaan kaiken lööpeiksi jopa pierunsa. Edes Tuksu ei ole yltänyt vastaavalle tasolle. Silti ennustan Vikmanille samaa tulevaisuutta kuin Tuksulle. Ylämäkikiidon jälkeen alkaa pitkä ja kivinen tie pohjalle.
- Anonyymi
Käy kuten pahastiflopanneen Robin in.
- Anonyymi
Huomiohakuisesta persoonallisuushäiriöstä kärsivän tunne-elämä voi olla melko epäkypsä ja pinnallinen. Hän pyrkii näyttäytymään hyvänä muiden silmissä niillä keinoilla, joita hänellä on käytettävissään, Stenberg selittää.
Huomiota haetaankin erityisesti ulkonäön ja flirttailevuuden avulla. Tämä voi näyttäytyä muiden silmissä shokeeraamiselta tai erikoisuuden tavoittelulta, mutta huomiohakuinen ei koe asiaa itse näin.
Stenbergin mukaan yliseksuaalisuus on huomiohakuisesta persoonallisuushäiriöstä kärsiville yleinen tunnesäätelyn keino.
–Ihminen voi pyrkiä olemaan pidetty esimerkiksi seksuaalisen viehättävyyden ja seksuaalisten tekojen kautta, ja tämä liittyy vahvasti huomiohakuiseen persoonallisuushäiriöön erityisesti nuorilla aikuisilla.
https://anna.fi/hyvinvointi/itsetuntemus/huomiohakuinen-persoonallisuushairio- Anonyymi
"Stenbergin mukaan yliseksuaalisuus on huomiohakuisesta persoonallisuushäiriöstä kärsiville yleinen tunnesäätelyn keino."
Välillä saa paniikkikohtauksen lavalla ja joutuu poistumaan. Ei oo kaikki kunnossa. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Stenbergin mukaan yliseksuaalisuus on huomiohakuisesta persoonallisuushäiriöstä kärsiville yleinen tunnesäätelyn keino."
Välillä saa paniikkikohtauksen lavalla ja joutuu poistumaan. Ei oo kaikki kunnossa.Ei mitään sivistustä . Pieru oli mautonta
Vielä nauroi asialle , tyhmäkö ??
Vieläpä ruokapöydässä
Laski kyllä pisteet roimasti
- Anonyymi
Ihan kuin keissikuvausta eräästä laulajasta....
- Anonyymi
Kyllä👌
- Anonyymi
Erika syö varmasti einesruokia(on sen näköinenkin) ja pierut haisee todella pahalle!
- Anonyymi
Väittävät että oli tullut postia pierun mukana.
- Anonyymi
Uusi puoliso Jyrki pitää mikrofonia pyllistävän Erikan takamuksen edessä. Erika keskittyy ja naama alkaa punoittaa. Bröölllltyyyyorlhprööt!!! Kansa hurraa ja Jyrki näyttää pirunmerkkiä sormillaan.Erika linkuttaa vessan suuntaan pitäen kättä takamuksen päällä. Loistava joulukonsertti on päättynyt..
- Anonyymi
Erika levittää käsillään persposkiaan ja antaa perseen laulaa oikein kunnolla.
- Anonyymi
Aivan hirvittävä "laulaja" eli rääkyy kurkku suorana esiintyen Suomen Ciccioliinana. Törkyturpa jolla ei ole tyyliä. Pierussanikin on enemmän karismaa kuin tuossa "naisessa".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisa menetti autonsa
Alamäki on alkanut...todellisuudessa auto lähti liisarista kun rahat loppui... https://www.seiska.fi/Kotimaa/Voi-ei-Maisa-Torppa-joutui-autokiipeliin751788Sille jollekin, edelleen tunnistat kyllä
Jatkamme siitä mihin jäimme. Tekniikkakin meni kauhusta polvilleen kun rikoimme rajat. Edelleen on vielä verkko avaamatta. Nyt huomaat, että pidät si2171776Seiska: "Naimisissa oleva kansanedustaja Matias Mäkynen (SDP) iski nuoren opiskelijan"
https://www.seiska.fi/Kotimaa/Skandaalipaljastus-Naimisissa-oleva-kansanedustaja-Matias-Makynen-iski-nuoren-opiskelijan "Opiskelija on kertonut lähip3451738Tältä näyttää Elastiselle rakennettava luksusmökki Lapissa - Jopa Samu Haber hehkuttaa: "Upee"
No nyt ei ole kyllä mikään pikkumökki, vaan aika öky... Ela on jakanut kuvia rakennusvaiheessa olevasta vapaa-ajan asunnosta. Se ei todellakaan näytä321125Katja Ståhl sai yllätyksekseen masennusdiagnoosin - Yksi asia herätti: "Rupesin hirveesti..."
Tsemppiä ja voimia, Katja Ståhl! Juontaja, hevosnainen Ståhl avaa yksityiselämäänsä Yökylässä Maria Veitola -ohjelmassa. Lue lisää: https://www.suomi71053Olisitko nainen hävennyt mun kanssa
liikkuessa, vai päinvastoin? Luin jostain lehdestä kauan sitten että naiset miettii tätä kautta asioita. Ja olisitko hävennyt mua faijasi edessä? Ei s129833- 100794
Haluun vaan, että tiedät
Olet ensimmäinen ja viimeinen päivän ajatuksissani - en voi sinua unohtaa, vaikka aikaa on kulunut, kyyneleet edelleen virtaavat..18772- 23712