Eikös k-market vedon pitänyt laajentaa?

Vai muistanko omiani?
91410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Käy kysymässä!

Äänestä
  • Asiakkaita pitäisi ainakin olla tuplamäärä ,turha on muuten laajentaa . Lappajärvelläkin on uusi marketti täältä Itäkylästäkin käydään paljon siellä.

    Äänestä

Veto marketin asiakasmäärä on pudonnut.

Äänestä
  • Silmämääräisesti ainakaan ei ole mitään dramaattista muutosta tainnut tulla kummankaan kaupan asiakasmääriin eikä varmaan voi tullakkaan kun ihmisiä on vakiomäärä ja kaupan rakenne pahoin keskittynyt ja keskusjohtoinen.

    Äänestä

Omias muistat.

Äänestä

Inflaatio lähentelee 10 prosenttia niin ei varmaan ole tarvetta kauppaa laajentaa?

Äänestä
  • Suomi on melkoisessa lirissä. Konkurssien määrä kasvaa kiihtyvällä vauhdilla.

    Äänestä

  • Oletko piereskelijä sama henkilö, joka haiskahtaa pissiltä?

    Äänestä

Oliko hevosmiesten puheita?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai muistanko omiani?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu