Mitenkähän nämä

paskajenkit tai sisäsiittoiset hörökorvabritit olisivat reagoineet, jos uusnazit jossain päin maailmaa olisivat tappaneet n. 14.000 heikäläistä?
Sisäsiittoisilla hörökorvabriteillä ja myös paskajenkeillä kyllä vihollisia riittää ympäri maailman.. Miksikähän?
1453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Britit eivät ole ikinä vielä saaneet valita kuningastaan eivätkä edes pääministeriään. Sitten puhutaan että venäjällä ei ole demokratiaa ollenkaan

Äänestä
  • Briteissä kuninkaan valta ei ole ollut absoluuttinen eikä kuningas arvostelun yläpuolella 800 vuoteen.

    Paljon pidempään briteissä on saanut arvostella kuningasta kuin Manner-Euroopassa.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Briteissä kuninkaan valta ei ole ollut absoluuttinen eikä kuningas arvostelun yläpuolella 800 vuoteen.

    Paljon pidempään briteissä on saanut arvostella kuningasta kuin Manner-Euroopassa.

    Joo ei ole absoluuttinen. Se on vain n. 80%:inen. Miten luulet että tuo ulina ja arvostelu on vaikuttanut monarkiaan?

    Äänestä

Sisäsiittoiset hörökorvabritit ovat saatanan agressiivinen roistojoukko, katsokaapas historiaansa..
Siellä ei olekaan muuta kuin ryöstelyä ja "siirtokuntien" perustamista, eli orjuuttamista..

Äänestä
  • Samaa teki kaikki muutkin aikoinaan. Britit vaan onnistuivat muita paremmin.

    Kyllä ne espanjalaiset, japanilaiset tai vaikkapa afrikkalaiset olisi pyrkineet samaan mutta ei yltäneet.

    Äänestä

Siellä missä paskajenkit, sieltä löytyy myös sisäsiittoiset hörökorvabritit..

Äänestä

Jenkeillä on liittolaisia kuten aidolla suurvalloilla.

Taitaa sisäsiittoisuus vaivata isovenäläisiä, vai oletko naimisissa burjaatin kanssa? 😂😂😂

Äänestä
  • ”Liittolaisuus” on samanlaista kuin Italiassa mafialle suojelurahaa maksavien liittolaisuus mafian kanssa.

    Äänestä

  • no niinhän yleensä on kiusaajajengin johtajalla, pelokkaita housuunsa paskovia "kavereita". Aitoja kavereita usalla ei ole sen enempää kuin esim Kiinalla, tai Venäjällä.
    Kuvaavaa oli miten jenkit eivät suostuneet Venäjän ehdotukseen suljetusta lippuäänestyksestä YK:ssa Venäjän tuomitsemisessa. Pikkuvaltiot eivät julkisesti uskalla vastustaa "johtajaansa" usaa, koska jos on sen kanssa eri mieltä, joutuu pakotteiden ja painostuksen kohteeksi.
    Usaa voi luonnehtia mafiapomoksi, niskoitteleville alamaisille käy huonosti.

    Äänestä

  • Kuinkahan monella paskajenkillä on Venäläiset sukujuuret?

    Veikkaisin karkeasti VÄHINTÄÄN 40%.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kuinkahan monella paskajenkillä on Venäläiset sukujuuret?

    Veikkaisin karkeasti VÄHINTÄÄN 40%.

    Koko arjalainen rotu on Venäjältä lähtöisin

    Äänestä

Onko paskajenkeillä&sisäsiittoisilla hörökorvabriteillä natoineen nyt sama suunnitelma kuin hullu-hitlerillä&co oli?
Eli orjuuttaa Venäläiset.
Passaa mennä yrittämään. 😂

Äänestä

Tarkoitatko sellaista tilannetta jossa venäläiset naZit tappaisivat sisäsiittoisia hörökorvabrittejä ? No, he reagoisivat siten että tappaisivat venäläiset naZit.

Äänestä

Seuraavaksi kirjoitan sisäsiittoisista, turpeasilmäisistä hevosnaamaryssistä mutta se onkin jo niin pitkä juttu, että nyt en jaksa.
Terveisin Aloittaja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

paskajenkit tai sisäsiittoiset hörökorvabritit olisivat reagoineet, jos uusnazit jossain päin maailmaa olisivat tappaneet n. 14.000 heikäläistä?
Sisäsiittoisilla hörökorvabriteillä ja myös paskajenkeillä kyllä vihollisia riittää ympäri maailman.. Miksikähän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu