Kun sähkö on kallista kannattaa. Kun syötteisiin tulee ongelmia puulämmitys kannattaa. Pulla kyetään pitämään plussan puolella etteivät paikat jäädy.
Vastaukset 12
- Anonyymi
Lisälämmön lähde olisi suotava jatkossa.
- Anonyymi
Mitä suosittelette?
- Anonyymi
Kamina on hyvä ja helppo sijoittaa
- Anonyymi
Palaamme siis vanhaan hyvään aikaan lämmityksen suhteen.
- Anonyymi
Kaiken muunkin suhteen paluusta tulee tosi.
- Anonyymi
Puukiukaan paluu on tosi
- Anonyymi
Tosi tosi on
- Anonyymi
Elämä on tosi
- Anonyymi
Kaukolämpö ei auta jos lämmön toimitusta ei ole. Kannattaa sekin huomioida.
- Anonyymi
Sähkölämmitteinen talo on haavoittuvin.
Joka huoneeseen kamina - Anonyymi
Kevyt piippu katosta läpi. Muista eristää palovillalla. Osataan homma
- Anonyymi
Elikkä samantien hommiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2951205Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3061123Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50948- 87904
- 106899
- 101869
- 109725
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh3577Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh12559