Soinia himottaisi päästä ministeriksi....ei enää pliiiiiiiin Timoa takaisin jytkyilemään...
Käääääääkkkkk
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Soinin aika on jo ohi. Hänellä oli mahdollisuutensa, mutta itse meni tyrimään sen. Syyttäköön itseään.
- Anonyymi
Minä haluan kanssa ministeriksi.
- Anonyymi
Soinin lähteminen Keskustan ehdokkaaksi todennäköisesti vetäisi Persuista ääniä Kepulle. Siellä on yhä paljon väkeä joka muistelee kaiholla Soinin aikoja. Persupuolue varmaan toivookin että Soini pysyisi eläkkeellä.
- Anonyymi
Soini olikin puolueensa näköinen mies, toisin kuin Persujen helsinkiläinen nykyjohto
- Anonyymi
Timossa on narsistisen persun ilmetymä huipussaan. Timo odottaa kieli pitkänä seuraavaa jytkyä sillä ilman Tino menee koko Suomi hungillolle. Timo ei kestä elämää politiikan ulkopuolella. Timo on kuin Trump sillä kumpainenkin ovat hävinneet varastetut vaalit.
Kyllä kansa tietää !
Rötösherrat kiinni !
Noitavainoa.
Länsi on paha.
Putin on uudestisyntynyt Jeesus.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1225585
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai954831Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404784Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3682235- 1222136
- 1081827
- 2561587
- 3731328
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591161- 2241160