Että onko minulla vielä keskiverto pippeli n.13cm vai onko keski-arvo muuttunut näin vuosien saatossa? Omasta mielestä on kyllä aika pieni, pakkasella näkymätön. Arvioisin että pakolaisten ja muiden tekijöiden johdosta keski-arvo on noussut hieman. Onko faktaa kenelläkään? Teinistä tähän päivään itsellä tilanne stapiili, vain pilkka tuottanut kipua.
Tilastoja?
5
201
Vastaukset
- Anonyymi
Pituuden keskiarvo taitaa olla 15 cm nykyisin. Paksuus (ympärysmitta) 12 cm - nuo on normaalikokoisen siittimen "vähimmäismitat".
Ei kannata antaa pilkalle valtaa. Myöntää vain realiteetti, itselleenkin. - Anonyymi
Se on aivan sama millaisia muilla on. Omaan on jokaisen tyytyminen, ja opittava olemaan sinut itsensä kanssa.
- Anonyymi
Joo jos itte dikkaat.mut mitens partneri...musta liinan snadi..se on pippeli ei kyllä...
- Anonyymi
Totta kai niillä on isompi, siskoni kokeili.
Meillä on näitä seksuaaliterapeutteja yleensä naisia joilla kuvitellaan olevan asian tuntemusta.
Mutta toisin on, seksi tärkein tehtävä on ajaa miespuolinen väestö äärimmäiseen seksuaaliseen ahdinkoon jonka jälkeen joku nainen voi ottaa hänet yleensä avioliiton kautta täydelliseen hallintaansa kupattavaksi.
Valto vallan liansäädäntö keskittyy saamaan miehiä entistä enemmän ahdinkoon syyllistämällä ja kieltämällä lailla porttolat joista jotkut saisivat apua hätäänsä.
Nuoret miehet kun kampailette seksinpuutteensa ja ahdingossa tämän totuuden tietäminen voi helpottaa paljon elämäänne.Pankaa juttu kaverillenne kiertämään.
Säälittää monet varsinkin nuoret kokemattomat pojat ja heidän äärimmäinen ahdinkonsa joista ei saa puhua.
Ahdinko ajaa jotkut raiskaamaa toiset sekaantuu lapsiin ja lapsipornoon, useat menettävät järkensä.
Seksuaalinen ahdinko aihettaan monenlaisia murhetta ja ongelmia ihmisille.
Naiset kilvan virittä, meikkaa maalaa ja leikkauttaa itseään paremmaksi jotta pääsisi osingon jaolle tässä likaisessa pelissä.
Mitä siis on naisellisuus. - Anonyymi
Kiitos vastauksistanne, aika monia poistettuja kommentteja, onko olleet sitten vitsailumielessä kirjoitettuja. Jotenkin on ne himot alkaneet loppua, ehkä se loppu on tulossa, joko oman "käden" kautta tai sitten luonnollisesti. Hierokaa toisianne.
Ketjusta on poistettu 23 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ajattelen sinua nyt
Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu463516- 1362525
Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin
Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti172494Yritys Kannus
Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett151973- 161436
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis731337- 1061324
Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa
Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks1531043- 931027
Kuin sonnilauma
Taas on Virkatiellä kova meteli keskellä päivää. Ei siinä kyllä toisia asukkaita yhtään ajatella. Tullaan yhden asuntoon21969