Ovat väärässä. Vihreät ovat wef:n jatke. Manutuspuolue ei muuta.
Vieläkö joku luulee että vihreät ovat luonnonsuojelijoita
20
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Vihreät poistaisivat kaiken metsän jotta saisivat sitten kasvattaa pössyä.
- Anonyymi
Vihreiden luonnonsuojelulliset saavutukset ... niitä ei ole.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vihreiden luonnonsuojelulliset saavutukset ... niitä ei ole.
Vihreät ovat zionisteja jotka haluavat tappaa ihmiset ja tuhota kaiken. Kaksi jalkaisten käärmeiden apureita itsekin mitä. No human mieltä vaan psykop.
- Anonyymi
Kaikista lähinnä vihreiden sydäntä on mamut ja lepsot
- Anonyymi
Saavat maksaa vielä kaikesta
- Anonyymi
Klasu-sedän oppilaita, WEF ja NWO sekoitetaan nuoren lapsellisen poliitikon päähän ja jo vain homma sekaisin. Klasu-setä on päässyt käsiksi moneen nuoreen ministeriin eli saanut nämä ”pihteihinsä” ……
- Anonyymi
Vieläkö aloittaja luulee, että hänen juttunsa ovat terveitä?
- Anonyymi
Pelkkiä vallanhimoisia *usettajia, jotka ratsastavat hyväuskoisten kannatuksella.
Politiikka rakentuu pelkkään ilmaan, todelliset motiivit valta ja rahan tekeminen.
TÄYTYY OLLA TYHMÄ JOS EI TÄTÄ HUOMAA "VIHREIDEN" KANNATTAESSA HALLITUKSEN EU:N METSÄPOLITIIKAN VASTAISTA POLITIIKKAA. Vihreät syntyi tarpeesta suojella metsiä, nyt "vihreät" haluaa turvata metsäteollisuuden tulot.
HALLITUS PELLOLLE, huijaukseen perustuvana.
LOPETTAKAA VIHREIDEN ÄÄNESTÄMINEN. - Anonyymi
Diktatuuri on järjetön.
- Anonyymi
Näin on. Globalistien sätkynukkepuolue täysin joka höynäyttää suomen nuorisoa luonnonsuojelulla
- Anonyymi
Pelkkää alipaskaa ja persekuonaa.
- Anonyymi
Onkos Kepu, demarit tai persut luonnonsuojelijoita? Eivät varmasti, ensisijassa luonto ajatellaan heidän päässään rahalähteenä ja raaka-aineina. metsät vaan surutta tasaiseksi ja lajit sukupuuttoon, kunhan läski ahne ihmisolio vaan saa rahaa ja rihkamaa.
- Anonyymi
Kävin Kiinassa 10 vuotta sitten ja katsoin kauhulla pekingin saastesumua joka muuttaa kuunkin ruskeaksi. Kadun toiselle puolella katsoessa kuva hämärtyy. Ajattelin että olisi win win tilanne kun vihreät menisivät sinne laittamaan asiat kuntoon. Olosuhteet paranisivat molemmissa maissa. täällä olette vaan kiusana. Eikö.
- Anonyymi
Vihreät ovat Suomen populistisin puolue, joka utopistisilla vouhotuksilla yrittää vaikuttaa yksinkertaisiin ihmisiin.
- Anonyymi
Ehkä merkittävimpänä vihreiden saavutuksena on hiilen käytön lisääntyminen Suomessakin, koska vihreät ovat olleet ajamassa ydinvoimaa alas Euroopassa.
Kaasua ei nyt saada ja turvekin ajettiin alas. Tuulivoima ei pakkasen tyvenessä lämmitä.
Vihreiden nykyistä aikaansaannosta voi kehua ainakin siitä, että hiiltä riittää sadoiksi vuosiksi energian tuotantoon. - Anonyymi
Vihreät on musta tulevaisuus.
- Anonyymi
Tässä on hyvä esimerkki maailman pelastamisesta vihreiden propagandan takia.
https://www.visionnews.online/post/oxfordshire-county-council-pass-climate-lockdown-trial-to-begin-in-2024?fbclid=IwAR1Cc1-8BKIsuruvxVfkOxvaqlzioUX7fQ6nOdUMybLkUIo3Z1axBVmLM7k
Kaikki kaupungin ulosmenotiet aiotaan suluttaa sähköporteilla. Niihin saa avaimen vain kaupungin lautakunnalta, jolta on anottava lupaa matkustaa ulos kaupungista. Jos peruste ei riitä, niin et matkusta. Tarkoitus on pelastaa maapallo ilmastonmuutokselta. Vihreät ovat suora jatke natsivallasta. Ovat onnistuneet peittämään luonteensa suurelta yleisöltä pitkän aikaa.
Seuraava vaihe on jokaisen kodin ohjattava sähkölukko. Kun sekään ei riitä, niin WEF on jo rakentanut leirit Saksan tapaan ja piikittänyt ylimääräiset pois pallolta. - Anonyymi
Suurin osa kannattajista luulee puolueen olevan luonnonsuojelijoita. Niitä on pahasti vedetty kölin alta.
- Anonyymi
Täystuho puolue pikemminkin.
- Anonyymi
Ei ole ollut luonnonsuojelupuolue enää vuosiin. YLE:llä oli tänään hyvä uutisjuttu siitä miten vihreät ja vasemmistoliitto ovat nykyisin käytännössä yksi ja sama puolue.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä kyllä enää odota sinua
Olet siellä sen harmaan kanssa. Niin, annoit minun nähdä lämpimät tunteesi siitä huolimatta. Se merkitsi kyllä paljon. O402082Taas pedofiliatuomio Haapaveelle
Vastenmielisiä ja vakavia rikostapauksia pikkupaikkakunnan alueellekin näyttää riittävän. Tämän alan rikoksien tuomiot411917Jos joku luulee että kaikki käy
Sanon vain tämän. Minun kanssani ei neuvotella. Minun kanssani eletään tasavertaisesti. Jos se on liikaa, niin ovi rinn611535Joka kolmas työtön on työkyvytön
Viime vuonna työnhakuvelvoitteen ulkopuolella oli noin kolmannes työttömistä työnhakijoista. Huhheijaa, mihin suomalais1831466Sakin hivutus - ilmiö
Miten tuollainen tuollainen ilmiö kuin ”sakin hivutus” syntyy? Mitä syitä ilmiön syntymiseen tarvitaan? Onko sakissa jok701269Ei ole rohkeutta tulla jututtamaan
Voidaan me nähdä ja tervehtiä, sitäkin harvoin, mutta iso kynnys on edes mennä lähelle ja kysyä kuulumisia. Ymmärrät var81241Julkinen saunatilanne Haapavedellä, tämä on täyttä paskaa!
Eilen Haapaveden uimahallin saunassa koettu tilanne oli täysin käsittämätöntä ja helvetin järkyttävää. Ladyboy harjoitti191023Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?181005- 63964
- 8941