Kunpa kaikki ymmärtäisivät että maa on litteä. Itselläni on vapautunut ja miellyttävä olo kun tiedän totuuden.
Totuus vapauttaa
8
193
Vastaukset
- Anonyymi
Juuri näin. Itsekin olen ollut litteän maan kannattaja jo vuodesta 2018, enkä kantaani muuta. Olen nimittäin erittäin vakuuttunut siitä, että maa on litteä! Lukuisat todisteet puhuvat sen puolesta!
- Anonyymi
Mites, kun yksikään täysijärkinen ihminen ei ole missään sellaisia todisteita havainnut?
Väitteet eivät ole todisteita.
- Anonyymi
Jos totuus vapauttaa, sinä olet vankilassa oman tyhmyytesi vuoksi.
Maapallo on todistettua faktaa ja litteä maa on todistettua satua.
Jos sinulla on kavereita tai perhettä, he mahtavat nauraa sinulle. 2022-10-31 10:55:12
"Totuus vapauttaa Delfine"- Anonyymi
Ei muuten vapauta ainakaan Venäjällä.
Päinvastoin.
- Anonyymi
Tuo tunne kuulemma suurimmalla osalla näistä tavallisen kansan keskuudessa liikkuvilla avohoitopotilailla...
- Anonyymi
Niin esimerkiksi armeijan upseerit ovat avohoidossa. Kouluttavat uusia tappajia. Linnaan tai mielisairaalaan oikudenmukaisessa maailmassa tuollaiset kuuluisivat.
- Anonyymi
Aloittaja lienee huomannut sen asian, että kukin tulee uskollaan autuaaksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk635464Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6123549SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842929Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872759"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961820Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601750Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851434Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241391Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141341Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183948
