Kenenkäs pentuja ne kananmunia ihmisten seiniin viskovat pikku terroristinilkit ovat? Kyllä on kakaroilla mainio kotikasvatus kun tuollaista tulee mieleen touhuta.
Saaneeko kotiväki nämä tirrit järjestykseen, vai pitääkö naapurin setien antaa selkään?
Kananmunanviskojat
7
224
Vastaukset
- Anonyymi
Annahan prkkle kun tietää ja kiinni saan......
- Anonyymi
Kato anna monta kiloa Suomen sokeria kilon pusseissa a`80 snt.Varmaan saavat tyydytyksen makean nälkäänsä ja tulee halvaksi.Miksi ostaa kalliita karkkeja ? Siinä on 'äidillekin viemistä kun kakarat tulee kymmenen sokerikilon kanssa kotia.Kaikille yhtä halpaa.Äiti voi sitten LEIPOA niin paljon makeaa kuin itse vain voi mielikuvituksellaan ajatella pitkin vuotta.Itse antaisin pentulaumalle kilon sokeria makean himoonsa.
- Anonyymi
Minua ei kiinnosta nämä amerikkalaiset apinalaumat yhtään pätkän vertaa.Täysin tolloa "karkki vai kepponen"-hullutusta.Miten voi ihmiset ollakin noin tyhmiä ?Naurettavaa ! Eikä siinä vielä kaikki !
- Anonyymi
Vielä näille sokeria, kiljua tekevät kuitenkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vielä näille sokeria, kiljua tekevät kuitenkin.
Osaavat sentään jotain vielä ?
- Anonyymi
Perseestä,mutta joillakin se ainoa mikä antaa sävelen.
- Anonyymi
Eikö muka kellään ole tietoa kenen pentuja ne viskojat on?
Kuvat ja nimet lehteen ja remmiä niin että kus tippuu...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856314
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303793törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859