Nykyuutisointia ja Venäjän vastaista propagandaa. Elokuva kertoo venäläisestä taitoluistelijasta, jota venäläiset katsojat eivät saa arvostella typeräksi. Kai heillä on oikeus sanoa mielipiteensä ilman että syytetään Kremlin ja Putinin trolleiksi? Eikö suomalaiset yhtään hävetä?
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/suomalainen-uutuuselokuva-joutui-venalaistrollien-kohteeksi-oli-ehka-vahan-ahdistunut-olo/8557092
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/suomalainen-uutuuselokuva-joutui-venalaistrollien-kohteeksi-oli-ehka-vahan-ahdistunut-olo/8557092
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miksi yleensäkin päähenkilön pitää olla teennäisesti venäläinen? Ihan jäätävä polte! 😂
Saaneet USA:sta rahoitusta. Pfizer varmasti myös sponsorina. Jäätävä polte kakkonen tosiaan, Renny Harlinin näytetyö Hollywood-ohjaajaksi, joka pohjautui Neuvostoliiton vastaisuuteen.
Paskaa elokuvaa ei saa sanoa paskaksi, tai olet venäläinen trolli! 😂
On niin venäläistä, että...
https://www.youtube.com/watch?v=ez2CF-mg0j4
Jessikka Aro olisi ollut parempi ja uskottavampi valinta päähenkilöksi! 😂🤣