Tuli kutsu tulla naimaan 72v xxl naista ja itse olen 41v melko kookas kaluinen. Mietin että menenkö vai jätänkö vain haaveeksi. Mistähän tämän ikäiset ja kokoiset eniten nauttii?
68v xxl rouva
Anonyymi-ap
281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oikeinko sä tosissasi kysyt? Olen xxl nainen ja vaikkei ikää vielä ole yli 70 niin enemmän kuin kysyjällä.
Nautin hyvästä seksistä!
Sellaista on, kun minut otetaan huomioon ja vaikka kysytään mistä pidän. Hyväillään, suudellaan, nuollaan...
Ja silloin myös saa vastakaikua, jolla se yhteispeli toimii. Mutta, jos vain pannaan kun saadaan "erikoisuutta" niin saattaa se aeksi loppua lyhyeen.
Huj! Kiihottavaa sanakin "isokaluisesta".
Aika jännä jos 40 ikäinen mies haluaa vanhempaa seuraa jopa seksiä!
Voisin olettaa 70 ja allekin, naiset ( jopa miehet) arvostaa seksissä ym. olemisessaan enemmän tunnetta ja kokonaisvaltaista olemisen ihanuutta kuin mitään rietasta kovaa menoa"!?
Siis alkuun ainakin, hiljaista lämmittelyä, juttelua ja ihokontaktia suuteluineen alkuun.
Tutustumista ja toisen mielenkiinnon ja halun herättelyä, eikä missään nimessä "heti pukille" tyyppistä etenemistä!
Ikänainen saattaa olla kuiva paikolitaan joten ulkoista kosteutta eli liukastetta vaaditaan.
Ehkä hyvää tekisi koko vartalon hieronta vartaloöljyllä josta pääsee tuntumaan mikä kumppania - kumpaakin kiihottaa.
Ison peniksen kanssa pitääkin olla varovainen jos kumppanin seksikokemuksista on aikaa.
Anaalia voit ajatella muiden kanssa jos siitä nautit. Esim. meidän kokemusta asiassa omaavien miesten kanssa?!
Miltä vaikuttaa "ohjeet" joita haet?
.😘😋😉