Demut ottaa takkiin USAssa , yes!

Joen muminat on munistu. Demut pihalle.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja uutisia lukevathan voisivat tietenkin olla sitä mieltä, että Demokraatit pärjäsivät odotettua huomattavastikin paremmin. Eivätkä ole menossa "pihalle".

Äänestä
  • kyllä kuule menevät pihalle. Sosialismi tarkoittaa taloudellista Katastroofia koko maalle/ kansakunnalle.

    Äänestä

Hullujakin saa haaveilla.

Äänestä
  • fuck you

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joen muminat on munistu. Demut pihalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu