Mun vaimo vietti mustaa perjantaita

Anonyymi-ap

Oli tosi tympeää kurkkia oven raosta kun vaimo hoiteli kaksi mustaa ukkoa samalla. Perus Lapuaa vai mitä

18

701

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lapuan likka taisi saada hyvät kyydit etelän hetelmiltä ja körttitytön keskisuomalainen "mies" katseli aktia silmät teelautasen kokoisina silmälasiensa takaa. Näky oli varmasti muutenkin kummallinen, olihan "miehellä" päällä spandextrikoot ja kädessä soijamaitopurkki kun oli juuri palannut maastopyörälenkiltä ja vielä vessarien vaaliteltan kautta.. hehhehheh

      Paitsi ettei naurata koska tarina on tosi. Sääliksi käy kuinka körttiläiset joutuvat vielä vanhuuden päivillään näkemään lastenlastensa alennustilan.

      • Anonyymi

        sulla liian paljon tekstiä ja suurin osa sekavaa,,,,


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        sulla liian paljon tekstiä ja suurin osa sekavaa,,,,

        "huh huh pitkä teksti"

        Eipä sunkaan lukutaito taida olla kummoinen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        "huh huh pitkä teksti"

        Eipä sunkaan lukutaito taida olla kummoinen.

        se o parasta A luokkaa ,,sua vaan wituttaa kun oon paree joka alalla


    • Anonyymi

      mee sinne assjoen sivuille pölisemään ja valehtelemaan lisää

    • Anonyymi

      JA JA

      Tilanteen näkee hyvin jalkapallon maajoukkueissa. Slaavit ovat isänmaallisia joten heidän riveissään olevat pelaajat ovat lähes kaikki tai jopa kaikki kantaväestöön kuuluvia. Italian maajoukkueessa tilanne on sama eli voi hyvin olla että italialaiset ovat tympääntyneet tähän pelleilymeininkiin. Suomen osalta yllättävän moni kuuluu kantaväestöön kun ulkomaalaispolitiikkaa peilataan oman maamme tilanteeseen. Hyvähän se on että edes jotakin osataan hoitaa oikein Suomessakin. Miten voisit kannattaa esimerkiksi Ranskan maajoukkuetta kun sehän on oikeastaan sama asia kuin ulkomaalaisten palkkasoturien joukkue (näin sotaslangilla ilmaistuna)? Jalkapallo on iso juttu ja kyllä se pelaajakoostumus heijastaa väkisinkin yhteiskunnallisia oloja ja kunkin maan hallituksen arvoja. Ei välttämättä kansan, vaan nimenomaan hallituksen arvoja.

      • Anonyymi

        SITÄ ON LAPUANKIN VÄÄRIN KORTEIN AIVAN TURHA PELATA.


    • Anonyymi

      viäläkö peikonnäköinen pappara strippaa ? ?

    • Anonyymi

      Sus ny tuallaasia puhu. Äänehen viälä. Voi häpiää, voi kauhiaa, voi häpiää. Vähä vois miättiä mitä kirkkokansan kuullen puhuu. Hyi häpiä!

    • Anonyymi

      Körtti likka sai mustaa makkaraa ja ukko nuoli loput sp..ermat lattialta

      • Anonyymi

        Sellaisia ne koneinsinöörit on. Vähintään kolme "tieteen ihmepiikkiä" kun on otettu niin testosteroni muuttuu estrogeeniksi ja sitä alkaa tehdä mieli saada vielä lisää ja lisää.

        No, raakaa luonnonvalintahan tuo. Heikot soija-aisurit jää kakkoseksi lisääntymisprosessissa ja vahvemman geenit pääsee jatkoon.


    • Anonyymi

      Nyt sitten lähettiin tiisteltä ja annetaan likalle valkoista pikku tirriä 🤭😉

    • Anonyymi

      Hyi TE !!!!!!!

    • Anonyymi

      Peikon näköinen srippaa katolla !!

      • Anonyymi

        Meijän naiset ovat osakeyhtiöitä, joista voi omistaa vain nurkan.
        Jakorasioita.


    • Anonyymi

      Joo,tänään se eukkos hoiteli mut.

    • Anonyymi

      Kaksi yhden hinnalla ,aika hyvä tarjous.

    • Anonyymi

      Löytyikö paikalta oranssia palloa

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      261
      19601
    2. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

      Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
      Ikävä
      46
      2084
    3. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      195
      1523
    4. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      137
      1430
    5. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

      Mutta olet sinä tehnyt.
      Ikävä
      28
      1209
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      968
    7. Huomioon ottaminen

      Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
      Ikävä
      30
      922
    8. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

      Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
      Sinkut
      82
      799
    9. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

      Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
      Ikävä
      82
      756
    10. Voitko väittää

      Ettet flirttaillut tai ainakin yrittänyt osoittaa kiinnostusta?
      Ikävä
      75
      678
    Aihe