Istanbulissa kurdit terrorisoivat taas

"Voimakas räjähdys keskellä vilkasta kävely­katua Istanbulin keskustassa – 6 kuollut ja 53 loukkaantunut"

Niin että hyvästi vaan suomen Natojäsenyys.

Suomen laki on armoton - EI KURDI LUOVUTUKSIA!
457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kurdit posautti taas Turkkilaisia hengiltä.

Voi Voi.

Äänestä

Turkki kiristää nyt otettaan kurdi ongelman kanssa.

Suomen herkkä korva tinnittää kun Turkki lotaisee avarilla Haavistoa.

Äänestä

Trt Se on turkki tv sano Hän on arabilainen ,Mutta fiksu suomalainen istu sohvalla ja tilla pizza sano hän on kurdilainen

Äänestä

Ruotsi luovutti jo kurdin. Suomi seuraa perässä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"Voimakas räjähdys keskellä vilkasta kävely­katua Istanbulin keskustassa – 6 kuollut ja 53 loukkaantunut"

Niin että hyvästi vaan suomen Natojäsenyys.

Suomen laki on armoton - EI KURDI LUOVUTUKSIA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu