Jos nyt lopetetaan keskustelu siitä kuinka kuuma molari se Bäckström oikein on?
Bäckström sai tilaisuutensa osoittaa mutta pää ei kestänyt!
Ei ole Nikke suurten pelien mies, ei todellakaan!
Bäckström sai tilaisuutensa osoittaa mutta pää ei kestänyt!
Ei ole Nikke suurten pelien mies, ei todellakaan!
Vastaukset 2
Vanhimmat
miten niin ei ole suurten pelien mies? Pari Suomen mestaruutta, Euroopan seurajoukkueiden kakkonen jne. minkä v:n takia pottuillaan Nikelle siitä jos ei Suomesta löydy Nikkeä parempaa mokkea. Nikke on Suomen ykkönen niistä maalivahdeista JOTKA HALUSIVAT LÄHTEÄ ITÄVALLAN MM-KISOIHIN. Soita Nikelle ja pyydä hävyttömiä viestejäsi anteeksi tai perusta perhe ja kasvata lapsistasi fiksumpia mitä itse olet!
Mitä hävytöntä siinä on kun totean ettei Niken pää kestänyt arvopeliä? Ei siinä ole mitään anteeksi pyydettävää.
Maalit menivät Niken selän taakse naurettavan helposti. Venäjän toisen maalin Nikke imuroi sisään. Kiekko olisi mennyt ohi, mutta Nikke sai sen jollain ihmeen konstilla hamuttua sisään.
Rankkareista se ei torjunut yhtään. Kyllä näiden perusteella voi hyvin vetää sen johtopäätöksen ettei Nikke ole suurten pelien mies!