Tanssi ateismille

Ateistit tanssii seksuaaliterveyden puolesta.
https://www.youtube.com/watch?v=KDmY3t47SHg
574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onko noi kakarat ton kehvelin ?

Äänestä
  • vaikuttaa jälkeenjääneeltä , kasvojen perusteella !

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    vaikuttaa jälkeenjääneeltä , kasvojen perusteella !

    Toja. Les. Toti in sesti puhut totta ja vedin väkeiviä
    _ palstan teisti

    t. avaaja

    Äänestä

Henkinen herääminen ja jumalkokemus parkkipaikalla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ateistit tanssii seksuaaliterveyden puolesta.
https://www.youtube.com/watch?v=KDmY3t47SHg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu