Olenko normaali?

Anonyymi-ap

Olen mies, mutta en katso miesurheilua. Olipa siis kyseessä jääkiakko, potkupalli tai rygbyottelu tai yksilölaji kuten hiihto, jossa miehet kisaavat, niin ei kiinnosta minua.

Enemmän minua kiinnostaa naisurheilu. Varsinkin vapaan hiihto, jossa naiset vartalomyötäisessä asusteessa ja veeasennossa etenevät ähkien. Pulssini kiihtyy moisen ajattelemisesta. Saati suorituksen jälkeisen naisten pukukopin suihkutapahtuman ajattelemisesta.

Olenko siis homo, kun kovimpien heteromiesten tavoin en pidä miesurheilun seuraamisesta, miesten välisestä halailusta ja miesten pukuhuoneen tapahtumista?

Vai ovatko kovimmat heteroseuraajat sittenkin jotain ihan muuta?

12

156

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä tuo homouteen viittaa, koska kiinnität urheilussa ihmiseen, etkä suoritukseen. Piilohomot kieltävät itseltään miesten katsomisen, ettei tulisi mitään seksuaalisuutta mieleen heitä katsoessaan.

      • Anonyymi

        Heteromies voi olla siis sillai miehen kanssa ja olla normaali, jos kiinnittää huomion pelkästään suoritukseen. Huh! Pelkäsin jo pahinta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Heteromies voi olla siis sillai miehen kanssa ja olla normaali, jos kiinnittää huomion pelkästään suoritukseen. Huh! Pelkäsin jo pahinta.

        Älä yritä selutellä, homppi olet, et muuksi muutu.


      • Anonyymi

        Miksi homoseksuaali kiinnostuisi vastakkaisen sukupuolen vartaloiden katsomisesta? Minusta tuo kuulostaa ina heteroseksuaaliselta käytökseltä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi homoseksuaali kiinnostuisi vastakkaisen sukupuolen vartaloiden katsomisesta? Minusta tuo kuulostaa ina heteroseksuaaliselta käytökseltä.

        Homppi se on.


    • Anonyymi

      Miksi pitää tvssä näyttää
      Ku joku körmy tervatuilla
      Suksilla viuhtoo 😬

    • Anonyymi

      Olet uusi normaali. Kukaan järjellinen ei enää katso televisiota saati pullistelevia urhoilijoita.

    • Anonyymi

      Sinä olisit normaali, vaikka sinua ei kiinnostaisi sen enempää mies- kuin naisurheilukaan.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Nykyään tuollaisesta tulisi hirveä kohu ja tyyppi pakotettaisiin pyytämään julkisesti anteeksi sekä eroamaan tehtävästään.


    • Anonyymi

      Et ole normaali, jos koet tarvetta kysellä täällä asiaa.:) Urheilu ei liity asiaan mitenkään.

      • Anonyymi

        Olenko kaiken lisäksi binormaali?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      81
      1159
    2. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      198
      822
    3. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      40
      755
    4. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      219
      748
    5. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      205
      742
    6. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      27
      730
    7. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      64
      689
    8. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      104
      662
    9. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      58
      624
    10. Rohkeasti mies viestiä vaan

      Yllätä mut ja ota yhteyttä, vaikka luulet että en enää toivo sitä.
      Ikävä
      49
      578
    Aihe