Voin sanoa omalta osaltani 4kk ”alalla” olleena seuraavanlaisesti:
Alku on tosi jännää ja helppo raha kihemlöi kivasti
Alussa ainakin itselleni oli kiihottavaa mennä vieraan miehen luokse hotelliin.
Väitin ilmoituksessa olevani ujo, se helpottaa mielestäni tilannetta kun miehet ottavat ohjat ja ovat helliä ja kysyvät kaikkea.
Halusin laueta asiakkaan kanssa aina, tunsin että he pitivät siitä.
Nautin itse seksistä aidosti ja se kuulemma näkyi.
En koskaan buukannut kahta asiakasta samalle päivälle tai masturboinut ennen asiakasta.
Syy miksi lopetin palstoilla ilmoitukset oli ohareiden tekijät.
Huomasin nopeasti saavani vakkareita jotka tulivat 1-2krt kuukaudessa luokseni. Kun vakkareita oli tarpeeksi ja vähän ylikin että möin ei oota niin lopetin ilmoitukset.
Annan vakkareille 30min normihintaan 1-1.5h riippuen vakkarista. Muutama todella komea urheilija ja silmää miellyttävä Herra saavat pitää hauskaa kanssani puolestani pidempäänkin kun voisin jopa harkita heitä tapaavani ilmaiseksikin kun seksi on todella hyvää.
Nyt olen allalla vielä ja tapailen vain vakkareitani. Muutamia ketkä tiedän olevan aktiivisia alan foorumeilla olen pyytänyt että voivat suosittaa ja jakaa yhteystietoni privaviesteillä kivoille Herroille alan foorumilla.
Neuvona alaa harkitsevalle:
Treenaa aktiivisesti peppuasi ja käytä kuulia vapaa-ajallasi. Alalla ilmeisesti yleinen vitsi on ns. Oravanpillu, kun olet sellaisen treenannut itsellesi eivät miehet pääse eroon siitä. Ja pakarat kuntoon sen takia, koska sitähän ne haluavat katsoa ja sen on oltava kunnossa.
Kuuluu mielestäni osana työhön tällä alalla.
Älä tapaa ketään väsyneenä tai juhlimisen jälkeisenä päivänä.
Vakkareiden kanssa ei tule ohareita.
Vakkarit ovat yleensä kaikki varattuja, yksityisyys on paremmin turvassa.
Anna vakkareille extraa aina, siis aina jotain kivaa mikä yllättää heidät.
Se voi olla vaikka yhteinen suihku, kahvit ja keksit, masturboit orgasmin itsellesi seksin jälkeen ja annat heidän katsoa rauhassa sen, puet heidän kaikki vaatteensa päälle. Annat rahat joka 10-15 kerta takaisin ja kerrot että osta jotain kivaa itsellesi.
Huomaat, että ala on kiva, voit valita itse vakkarisi, tienaat hyvin ja saat harrastaa kivaa seksiä tuttujen ihmisten kanssa.
On aivan erilaista ottaa ilmoituksen kanssa uusia ihmisiä vastaan ja odottaa ohareita. On haastavaa saada toinen nauttimaan kunnolla kun et tunne häntä, etkä tiedä miten saat toisen laukeamaan todella voimakkaasti.
Toivottavasti tästä on, jollekkin jotain hyötyä!
3v kokemus allalla Neiti 22v
Anonyymi-ap
0
1245
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1264650Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv732683Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801695Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91176- 46896
- 66892
- 21873
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122853Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N68838Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799