Kommunismi diktatuuri

Ääriliike diktatoria kaiken hallitsija
Mielivaltaisuus köyhyys...
91072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Lyhyt elämä nälkä jano sairaudet vankila petos

Äänestä

Laiffia

Äänestä

Vrt. Ei ole niin huono mieli vaikka olisikin

Äänestä

Näin on

Äänestä
  • Manipulaatio lavastaminen mustismaalaaminen anarkia

    Äänestä

Venäläiset ovat kansana kommunismin lopullisesti vaurioittamia, sen mitä tsaareilta ja mongooleilta ehjäksi ja inhimmillisensi nyt edes jäi. Samasta tyranniasta pohjimmiltaan on kysymys.

Äänestä

Vrt. Suomettuminen samoista asioista on kysymys?

Äänestä

DOWN WITH COMMUNISM.
Upotkaa suohon kommunimsin kanssa.

Äänestä

Jos kaikki mulkkuryssät ammutaan...kellään ei tule ikävä.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ääriliike diktatoria kaiken hallitsija
Mielivaltaisuus köyhyys...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu