Trumpista tulee Jenkkien pressa. Suomi joutuu Naton maksumieheksi ja puolustamaan pienempiä Nato maita. Eli haukkaamme Natoon littymisen myötä vain ison palan PASKAA.!!!!
Natosta ei ole mitään hyötyä Suomelle, JOS
Anonyymi-ap
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaisi puhua vain asioista, joista jotakin tietää.
- Anonyymi
Venäjästä on aina ollut aivan v'tusti harmia kaikille naapureilleen.
Hus sika metsään! - Anonyymi
Ei ole mitään tekemistä Trumpin kanssa, joka on perseroska jenkeissä.
- Anonyymi
Tuo JOS-sanonta on jo ytli-amirazalii´nen "en tiedä mitään ryyppään vsin sanonta... dhsmpsnjsskin kuluu bsinoills jo ohkdennukdeenssdti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751390Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2431279Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521086Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551058- 51775
- 65754
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62727Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39708Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44681- 30637