Typerää örvellystä

Anonyymi-ap

Tämä ohjelma on pelkkää, typerää keskenkasvuisten nuorten örvellystä. Orgioita ja lapsellista käytöstä. Ohjelmaan hakeutuu vain tietynlaiset tyypit. Jotka ajattelee ihmis-suhteidenkin olevan kertakäyttökamaa ja elämän pelkkää bilettämistä. Kun tietävät päässeensä telkkariin. Käytös on kornia, noloa yliesittämistä. Näissä ihmisissä ei näy mitään kypsymisen merkkejä. Säälittää jo etukäteen näiden tulevaisuus, kun ikää karttuu.

15

1679

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mukaanlukien viimeisin kausi (11.)? Koen, että viihdearvo noussut, kun vähäsen iäkkäämpää osallistujaa (kuten Nina ja Johan, Mika ja Pirita) saatiin, mutta toisaalta melkein 40v sinkkunainen diilaamassa puolet ikäisensä jätkän kansa on cringeä.

      Ymmärrän näiden ohjelmien vetovoiman siltä kantilta, että jos oma elämä räkii päälle tai muuten vain tuntuu, että on itsellä asioita v###illaan (mutua) niin lohduttaa, että jotkut toiset sekoilee eri tavalla. Voihan sitä jotkut katsojat jopa kokea saavansa muutakin perspektiiviä (minun mutua) kuin "en sentään ole onnistunut olemaan noin daiju".

      Harvempi osallistuja on niinkin esimerkillinen kuin 9. kauden Anna ja Ville-Pekka, jotka hienosti hoitivat homman alusta loppuun. Kääntöpuolena ohjelman idea kääntyisi päälaelleen, jos kaikki varatut olisivat kuin Anna ja VP, enkä usko että toimisi jonkun Ex on the Beachin tai Ex and the Cityn tavoin (ihan eri formaatti).

      • Anonyymi

        Käsittämäntöntä paskaa koko ohjelma , kuka tälläistä kehtaa katsoa!!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Käsittämäntöntä paskaa koko ohjelma , kuka tälläistä kehtaa katsoa!!!

        Voithan kokeilla myös Discovery Plussasta Ex on the Beachiä ja Ex and the Cityä. Enemmän niistä saa irti. Fanitan itse.


      • Anonyymi

        Minusta tuntuu että temppareissa on vaan huorahtavia ihmisiä ei näistä naisista tule pullantuoksusia äitejä. Tosi nolo kun oma lapsi rietastelee ja panee ketä vaan. Mustan mihen kanssa kihlat oli vaan ihan mainostemppu. Eihän mustan miehen kanssa yhteiselo onnistu. Kukaan normaali nainen sen tietää.


    • Anonyymi

      Osallistajat vaikuttavat älyllisesti kehitysvammaisilta. Taitaa olla yleinen ongelma näillä digi-milleniaaleilla...

      • Anonyymi

        Annapa esimerkkejä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Annapa esimerkkejä.

        Ei tarvi antaa edimerkkiä, kun katsoo ohjelmaa, niin asia on ilmiselvä.


      • Anonyymi

        "digi-milleniaaleilla" Oikein hienon sanan keksit! Nero taidat olla!


    • Anonyymi

      Mutta niinhän nämä muutkin paratiissi hotelli ynnä muut naintiohjelmat!!! Eihän tänäpäivänä ole mitään häpyä!!!.

      • Anonyymi

        Ainahan sitä voi moralisoida kuinka "tänäpäivänä ei ole mitään häpyä", kun joskus muinoin ihmisiä poltettiin noitina rovioilla ja "vääräuskovaisia" kivitettiin jalon kristillisen moraalin nimissä. Silloin ei mitään häpyä ollut! Herran Vapahtajan nimissä kaikki väkivaltaisuus oli sallittua.


    • Anonyymi

      Tämähän on perseestä koko ohjelma.

    • Anonyymi

      Lowe Island
      Tempation Island.
      Tulossa uusi.Foy Island Ruotsi.Eiköhän tästäkin kohta tule Suomiversio.
      Samaa paskaa.Syökää juokaa naikaa.Enään tunti aikaa.

    • Anonyymi

      Lowe Island.
      Tempation Island.
      Uusi tulossa.Fboy Island
      Siis samaa paskaa nimi vaan vaihtuu.

    • Anonyymi

      Voi näitä ohjelmia!! Mikä ihme tehdään tälläsiä ei ymmärrä!!! Mutta tämänpäivän henki on tätä seksi seksi !! Suomi Batserolli ei voi kattoo siellä kissatappeluita itkua hammasten kiristelyä😬. Miehet aivan yäk tyyppejä!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      235
      7067
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      30
      3716
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3288
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      66
      3061
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      99
      2733
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      5
      2633
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      36
      2366
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      41
      2126
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      58
      1861
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      96
      1791
    Aihe