Rasismikortilla toivat viimeksi 38 000 maahanmuuttajaa PetosKokPersRkpjne

Anonyymi-ap

Varokaa populistiporvari-äärioikeiston pörssirikollisia, karttakaa niitä, älkää päästäkö kadulla lähellenne, vaikka tunkevat ja tekevät yllätyshyökkäyksiä porttikongeista, yrittävät lahjoa eli ostaa ääniänne ym.

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17645251/kalmakokpersrkp-kuolaavat-kansanmurhaan-peraan-rasismikortilla

Opetelkaa kieltäytymään äänestämisestä. Suomessa EI ole äänestyspakkoa, käyttäkää sitä oikeuttanne, kun korruptiopoliitikot YKSIPUOLUEJÄRJESTELMÄSSÄÄN, pitävät teitä nälässä ja köyhyydessä.

17

325

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      HilloahoSoiniKatainenOrpo ovat rasismikortilla MONINKERTAISTAMASSA maahanmuuttoa. Tuon viimeksi heti kun äänet oli huijattu valehtelemalla, täräyttivät välittömästi 38 000 maahanmuuttajaa, nyt aikovat ylittää tuon määrän nelinkertaisesti, joten Suomen kansan korkein aika, suojella omia henkiään ja lopettaa äänestäminen korruptiovaaleissa, jos hallitus ei pidä lupauksiaan 1 250€/kk MINIMIELÄKE-OIKEUSTURVAN minimistä.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17645243/petoskokpersrkpkrdjne-katkaisevat-suomen-kansan-kaulat

    • Anonyymi
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Lepäähän vähän pidempi hetki ennen kuin jatkat kirjoittelua.


    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Tämän hallituksen aikana on 100 747 ulkomailta tullutta hakenut oleskelulupaa? Suomessa. Ukrainalaisia yli 45 000.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      RKP on nykyään vasemmistopuolue. Orponkin on se syytä huomioida, jos haaveilee porvarihallituksesta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi
    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

      Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
      Maailman menoa
      69
      2512
    2. Olit ihan

      Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
      Ikävä
      24
      2167
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      105
      2157
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      98
      2109
    5. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      9
      2052
    6. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

      TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1895
    7. Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?

      "Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu
      Maailman menoa
      107
      1883
    8. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      593
      1856
    9. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

      Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
      Maailman menoa
      19
      1664
    10. Kemet lomautukset

      Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
      Suomussalmi
      41
      1433
    Aihe