Enää 12 viikkoa

Ja näemme tekeekö kokki Putelle kakun ja antaako Putte kokille kakkua. Näemme myös palaako kakun päällä yksi sydänlanka vai yksi sytytyslanka.

Jokatapauksessa päivämäärää irvaillaan maailmalla runsainmitoin sen ollessa häpeällinen päivä Putelle.

😀
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nitte pitää itsenäisyysbileet. Lähettääkö Putte Nitelle onnittelukakun ja pienen dronen? Suomalaiset kaipaavat vauhtia yksinkertaiseen elämäänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja näemme tekeekö kokki Putelle kakun ja antaako Putte kokille kakkua. Näemme myös palaako kakun päällä yksi sydänlanka vai yksi sytytyslanka.

Jokatapauksessa päivämäärää irvaillaan maailmalla runsainmitoin sen ollessa häpeällinen päivä Putelle.

😀

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu