Lämpöä 1y astetta kun tultiin kentältä
Ei voida laitaa enää lämpöä range ei riitä .
Ei enää sähkö taksin kyytiinäämaksava asiakas
Oaleltiin taas sähköauto taksissa
17
297
Vastaukset
- Anonyymi
Toivottavasti tulee kunnon pakkaset!
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17647858V
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Ja ketä kiinnostaa?
Oma asiasi, minkä kyytiin menet vai oletko menemättä.- Anonyymi
Mua kiinnostaa lämmin taksi kyyti
Ilmeisesti sinä et pysty tarjoamaan alkellisintq taksi kyytiin jossamolis edes lämmintä ilman karva hattua - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mua kiinnostaa lämmin taksi kyyti
Ilmeisesti sinä et pysty tarjoamaan alkellisintq taksi kyytiin jossamolis edes lämmintä ilman karva hattuaEntä sitten? Pidä omana tketonasi, tollo. Meitä ei kiinnosta, mikä sinua kiinnostaa tai on kiinnostamatta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mua kiinnostaa lämmin taksi kyyti
Ilmeisesti sinä et pysty tarjoamaan alkellisintq taksi kyytiin jossamolis edes lämmintä ilman karva hattuaKirjoitusasusta päätellen karvahattu ei enää sinun päätäsi pelasta.
- Anonyymi
No sua ainakin kiinnostaa mihin kyytiin rahamies
Pääomatuloillaan elävä oikea kokoomuslainen loinen menee
Tultiin taas etelän matkasoaye eilein jo y kerta tänä vuonnakin - Anonyymi
Dieseltaksarit taas keksii omiaan. Harmittaa varmasti kun sähköautot ajaa melkein läpiajolla kenttää. Menkää istumaan kiasmaa juomaan kahvia. Miettikää että jotkut urpot osti diesel auton ihan vastikään ja ovat jumissa sen kanssa monta vuotta. Juoksu ei ole koskaan ollut näin korkea mitä se on sähköautolla. Aina kun saa lähelle kenttää niin paluu on lähes varma.
- Anonyymi
Et nähtävästi tajua juoksusta mitään.
- Anonyymi
Taidat puhua ihan yhtä selvää suomea kun kuljettajasi
- Anonyymi
Siis Tarja on tosi
Kylmöökyyti oli sähkö volkarissa
Hei kiitos enään.
Tultiin etelästä ja kuskilla ei ollut varaa laitaa lämpöä
Maksu kyllä kelpasi . No sekin oli vaikeeta kun laitteet paskat
Rahamies- Anonyymi
Sulla taitaa olla palstan kovin lukihäiriö. Tai sitten olet vaan vajaa älyinen. Rahaa olet nähnyt ainoastaan elokuvissa.
- Anonyymi
Finnair ei tarjoile kuumaa glögiä Tesla pirssin pokille, taxfree konjakit uppoo kitaan matkan aikana?☢️
- Anonyymi
Kuinka helvetin tyhmiä taksarit on? Luuleeko ne että sähköauto ei pysy lämpimänä näillä muutaman asteen pakkasilla?
Ehkä aloittajan olisi kannattanut käydä ala-aste loppuun niin olisi oppinut kirjoittamaan ja päässyt ihan oikeisiin töihin.- Anonyymi
Et ole ruudinkeksijä sinäkään. Aloittaja on taksin asiakas tai sellaiseksi tekeytynyt trolli, minkä ymmärtää jokainen, jolla ÄO yli ruumiinlämmön.
- Anonyymi
Kyllä on rahaa ja äö
Mutta on nakkisormet ja pientä näppäimet ja mullemei niin välii jisntukee muuta mamvirhe elämäänsä kun tää ei oo mun elämä..
Paljonkomonmmuuten Norwegian tilin korko nyt - Anonyymi
Korkki kiinni. Juot liikaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk702402Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna921568Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.641345Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll711339- 1281227
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1501098Jos siis saamme
Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j881039- 1331033
- 701028
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur73979