antakaa mulle

olisiko joku ystävällinen ja kertois vaatteiden tilaus netti osotteita.Anttila,ellos,H&M tiedän,jotain uusia,kiitän ja kumarran.
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oisko tietoo?

Äänestä

Itselleni kun vaatteet tekee Räätäli mittatilaustyönä.

Äänestä

ei tipu lämpöö...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anis75 kirjoitti:

olisiko joku ystävällinen ja kertois vaatteiden tilaus netti osotteita.Anttila,ellos,H&M tiedän,jotain uusia,kiitän ja kumarran.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu