Yhdysvaltalainen pappi Travis Clark harrasti muutama vuosi sitten intiimiä kanssakäymistä kahden dominan kanssa Louisianan Pearl Riverissä sijaitsevan kirkon alttarilla. Katolilainen mies on nyt saanut rietastelusta tuomion ja hän on myöntänyt syyllisyytensä.
Teko tapahtui 30. syyskuuta vuonna 2020. Sessio paljastui, kun ohikulkija näki kirkossa valot kello 23:00 ja päätti mennä tutkimaan asiaa. Sen sijaan, että hän olisi löytänyt pastori Clarkin rukoilemassa, hän näki ikkunasta miehen kahden dominan kanssa rietastelemassa. Alttarille oli levitetty alaan liittyviä välineitä ja värivaloja. Aktia kuvattiin jalustalle asetetulla kameralla.
Vaikka touhuja harrastettiin kaikkien osapuolten suostumuksella, pidättivät paikalle hälytetyt poliisit sekä Travis Clarkin että dominana työskennelleet Mindy Dixonin ja Melissa Chengin siveettömästä käytöksestä epäiltynä. Naisten syytteet muutettiin myöhemmin ilkivallaksi.
Tuomari Ellen Creel tuomitsi Clarkin maanantaina 21. marraskuuta kolmeksi vuodeksi vankeuteen sekä kolmeksi vuodeksi valvottuun ehdonalaiseen tuomioon. Lisäksi hänelle tuli tuhannen dollarin sakkomaksu. Hän on jo maksanut 8.000 dollaria korvauksia sen jälkeen, kun arkkipiispa Gregory Aymond vaati alttarin polttamista ja korvaamista, koska sen päällä oli tapahtunut seksuaalisia tekoja.
https://www.stara.fi/2022/11/27/pappi-jarjesti-orgiat-kirkossa-alttaria-vaadittiin-poltettavaksi/?
Irstailua kirkon alttarilla
6
416
Vastaukset
- Anonyymi
Pöyristyttävää.
- Anonyymi
Alttarilla ei saa touhuta kuin pyhä henki, ja vain neitsyiden kanssa!
- Anonyymi
Onhan se kamalaa, kun ihminen - mahdollisesti jopa uskova - joutuu himojensa viemäksi.
Jo vanhassa liitossa temppelissä kuitenkin oli pyhäkköporttoja, poikia seksipalveluineen. Olisi aika kumma, jos lopun ajan ihmiset sen parempia olisivat. Varsinkin, kun Raamattu suoraan ilmoittaa, että "ihmiset ovat silloin itserakkaita, rahanahneita, kerskailijoita, ylpeitä, herjaajia, vanhemmilleen tottelemattomia, kiittämättömiä, epähurskaita, rakkaudettomia, epäsopuisia, panettelijoita, hillittömiä, raakoja, hyvän vihamiehiä, pettureita, väkivaltaisia, pöyhkeitä, hekumaa enemmän kuin Jumalaa rakastavia".
"Sentähden, joka luulee seisovansa, katsokoon, ettei lankea." - Anonyymi
Kumma kun pappia ei poltettu, naisten kanssa.....
- Anonyymi
Kirkot ja uskonlahkot vetävät puoleensa psyko/sosiopaatteja, pedofiileja ja rahanahneita huijareita. Tuskin missään on otollisempaa maaperää tällaisille saalistajille ja ihmisten hyväksikäyttäjille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662348Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.431962Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣301678Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1761633Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.1031560Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1351273Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1851273Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬251166En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9982- 77969