Burgereita

Anonyymi-ap

Mikä h*lvetti siinä on ettei Parkanosta saa kuin siipiä, burgereita ja ranskalaisia? Eikö täällä porukka syö mitään muuta? Jo ennestään useampi liike tarjoaa näitä (jopa kylän ainoa ns. paremman tason pulju) ja nyt tänään ovensa aukaissut yrityskin tarjoaa samaa tavaraa.

Koittakaas nyt keksiä muutakin listoillenne, tympäsee nähdä samat annokset joka liikkeessä. Onneks on kulkua muuallekin.

14

2474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nämä on näitten poimuniska porukoiden ruakaa. Poimuniskat syö kaiken mitä näkee sitten lihoo sillai monipoimuiseksi ja tytöt eivät kiinnosta.

      • Anonyymi

        Heh. Kuka se sinun eväslihasi varasti? Joudutko tyytymään omaan Kyllikkiin? :D


    • Anonyymi

      Jos olet sitä ylempää kastia, niin perusta oma ravintola ja katso sen menestys loppuun saakka. Se on yleensä vajaa vuosi ja adjö.....

    • Anonyymi

      Shelliltä saa 24/7 kunnon höyrykäivärää.
      Tietty kaikenlaista muuta hyvää.
      Eikä ole paksuja mustia rintakarvoja safkan päällä.

    • Anonyymi

      Shellillä myös nättejä naismyyjiä. Silmän ruokaa siinä samalla kun aterio.

    • Anonyymi

      Helmikuussa Parkanossa avataan ranskalainen ravintola La Petite, joten koittaa uusi herkuttelun aika.

    • Anonyymi

      Taas alkaa läskit hyllyyn ja posket valuun maata kohti. Lisää rasitteita terveyden huoltoon.

    • Anonyymi

      Kannattaa vähän tutustua asioihin,ennenkuin kirjoittelee. Ruokapaikkoja täällä piisaa ja takuulla on hyvä ruoka ihan joka paikassa. Saa syödä ihan terveellistä ruokaa,eikä ole ylihinnoiteltua.

    • Anonyymi

      Valitettavasti mini paikka tarjoaa Parkanossa täyttä paskaa, osa ylihinnoiteltuna. Käykäähän hakemassa mallia oikeista ravintoloista.

      • Anonyymi

        Mikä mini?


    • Anonyymi

      Tää avattu vanha paloasemakin, muuttunut vaan lounasravintolaksi.

      • Anonyymi

        Eikai parkanossa niin rikasta sakkia ole että oikein ala carte ruokie nautittaisiin harvase päivä


    • Anonyymi

      Semmoista keltaista haalariporukkaa siellä majailee ruokatuntien aikaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      236
      4016
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1471
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe