Kumpaa kannattaisi katsoa: Amerikan rajavartioita vai Ladykillersejä? Alfa-TV:ltä näkyisi Ylen ohjelmaoppaan mukaan tulevan Fillaripäiväkirjat.
Mitä katsotte TV:stä näin itsenäisyyspäivän iltana?
Anonyymi-ap
582
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuolla pari videoo jokka varmasti Persuissakin herättää keskustelua. https://www.tampereensanomat.fi/uutiset.html?219352
Miksi persuja kiinnostaisi sinimustien ja salaliittohörhöjen videot?
Persut ja Sinimustat vaikuttaa molemmat valeoppositiolta. https://laitonlehti.net/2022/12/14/sinimustien-pyry-lii-soinio-naton-madatys-ja-transukenraalit-eivat-ole-ongelma/
Alfa-TV ei kiinnosta ja eikö se tehnyt äsämpeet, eli hakeutui konkurssiin?
Ladykillers on metka leffa, eikö se ole Coenin veljesten tekemä, olin lopputeksteistä niin katsovinani? Toki katsoin sen jo aiemmin, kun nykyäänhän samat rainat pyörii monena päivänä viikossa. Onko tuosta ladykilleristä ole joku toinenkin versio, tuo oli kuitenkin ensimmäinen kerta kun katsoin elokuvan.
Ladykillersistä on olemassa vanha 50-luvulla tehty versio, josta Coenin veljesten leffa on uusioversio. Tuo vanha 50-luvun elokuva on klassikko, mutta on tämä uusi elokuvakin ihan hyvä.