Vimpelissä ei huumeongelmaa

kuten monissa kunnissa (väestöltään pienissäkin) Suomessa.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009260620.html
8880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat
  • Seinäjoelle muuttaa näistäkin pikkukunnista tietyntyyppistä porukkaa.

    Äänestä

Vimpelissä onkin aivan muunlaisia ongelmia enemmän kuin tarpeeksi.

Äänestä
  • Kuten mitä?

    Äänestä

Eivät vaan ole jääneet kiinni. Kyllä sitä on ja paljon

Äänestä

Vimpelissä kaikki sekaisin ilman huumeitakin.

Äänestä
  • En tiiä mitä nuoret touhaa. Minä en tunne ketään huumeen käyttäjää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kuten monissa kunnissa (väestöltään pienissäkin) Suomessa.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009260620.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu