Ei näytetä enempää tuosta Karin autokorjaamo hommasta ? Olis mukavampi sitä katsoa, eikä aina tuota homo / lesbo sekä toistensa ällöttävää nuolemista ! Käsikirjoittajat herätkää ! ! Vai mitä mieltä ollaan katsojat ?
Salkkarit, miksi ?
Anonyymi-ap
4276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nythän Paula palaa kummittelee🤗. Mut on totta et lespoilu ja homous korostettuna🙄. Ja muutkin sekoilut ei nää sänky sessiot kiinnosta!!!!. Vaihdetaan paria lennossa.
Sen vanhan Nellan sydämen eli Paulan sydämenhän vois antaa Aarolle muistoks ja eiköhän tuo sen käy sairaalan kellarista varastamassakin. Ai, sitäkö se Paula alkaa Aarolle huhuilemaankin?!?!?
Sarja onkin kuvattu Alavieskan eteläpuolella 🤭🤫😬
Ettei vain oli Aliveskassa missä Ismo perii Teimon kaupan? Ja Tuunaaja Komulainen töylää Mazdan sijaan Datsun 100A:ta ja yrittää vikitellä Sallaa Kurjalaa lipittävältä Karilta?