Markus Mustajärvellä ja rouvalla hauskat huvit???!
Anonyymi-ap
7320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onneksi en tunne kumpaakaan enkä tiedä ketä he ovat. Linkkiä en siksi edes viitsi avata.
Ivana on iloisesta kulttuurista kotoisin oleva henkilö. Kyllähän se nyt toki Markustakin moinen iloinen vaimoke ilahduttaa.
Ja Mustajärven vaimo taitaa olla kovin kaunis. Ei ole ruman kanssa naimisiin asti menny. Ketjun kirjoittajaa anonyymisesti, kertoo pelkuruudesta ja ehkä omasta rumuudesta. Laitapas lärviäsi tähän muiden nähtäväksi jos kehtaat ja uskallat.
Se onkin hyvä etu, kun itsensä nolaa julkisesti. Että on ollut kaunis sen tehdessään. Monenlaista tallaajaa näköjään maailmaan mahtuu.
No ei todellakaan ole kaunis, apua :D Eikä selvästikään ole kaikki muumit laaksossa, muija vaikuttaa olevan ihan omassa maailmassaan. Myötähäpeä on suuri.
Kuulemma, Markus Mustajärvellä todella rumia naisia aiemmin, mitä ei kehdannut kertoa julkisuuteen. Huhujen mukaan, vähän lihavia ja semmoisia ei edustavia. Sen nykyinen vaimo niin kaunis, että kehtaa jopa esitellä, esim. Linnanjuhlissa. Jotain tasoa sentään lopulta.
Mustajärvi ainoita järkeviä eduskunnassa. Ei halua Natoon.