Miksi Sofia tienaa viisi kertaa vähemmän kuin Martina?
Miksi Sofia tienaa viisi kertaa vähemmän kuin Martina?
Anonyymi-ap
37103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Öööö, tekee vähemmän töitä?
Ööööö, paljonko Martina tienasi Sofian ikäisenä?
On hiljaista 🤔. Aloittaja meni sanattomaksi. 😂😂
Sillä nyt ei ole mitään väliä. Olis Soffi mennyt jo oikeisiin töihin jo aikaisemmin. Niin kuin muutkin kunnon ihmiset. Moni aloitti jo 16 v. kesätöillä. Mutta kun on vaan takaraivossa isku rikasmies hakusessa. Turha vertailla kenenkään tuloihin. Patalaiska akka. Ei ikinä enää pääse tuohon mitä Martina tienaa. Ei edes muija viitsi tehdä töitä, eikä edes hakea.
Vanha vitsi sinulta, jota olet hokenus jo aiemminkin.
Erittäin tyhmä kommentti sinulta. Eihän siinä ole mitään järkeä. Jos ikäero olisi
10'-15 v. voisi ihmetellä. Heidän ikäero on aivan mitään työelämässä. Sofia on vaan laiska. Ja ohjelmat mitä esittää tv-ssä. itsestään ovat täyttä paskaa.
Viisi kertaa vähemmän? Öh? Martina tienaa viisi kertaa enemmän, se vähemmän on vähän kuin jakolasku. Viidesosa on oikea termi.
Sinä ja sun jokolaskut. Olisit laskenut ihan sentilleen. V----ko noin kovasti. Soffi itse möhlinyt elämänsä. Ei osaa edes raha-asioitaan hoitaa. Ulosottossa aina vaan ja luottotiedot menneet.
Arvostan Martinaa,
Kiitos samoin minä!
Jahas, aivan sääntöjen mukaisten viestien poistattaja saapui.
Eikö ylläpitoa yhtään hävetä kun alhaalla lukee että poistettu sääntöjenvastaista viestiä ja kuitenkaan ei ole sääntöjenvastainen.
Sopeudu 🐪
Sofia on viestien poistattajan suuri rakkaus. Vaikka viestien poistattaja nainen onkin.
Siinä taas oikaistiin yksi Martinan haterin vuosikausien vääristelevä hokema ja siksi poistatti.
Kysy hiljaa itseltäsi?
Lopeta jo, ei se auta mitään.
No voi, voi kyllä nyt harmittaa. Miksi kirjoittelet tyhmiä.
22:07 Miten hän voi poistattaa viestejä, jotka eivät ole sääntöjenvastaisia? Olen vahvasti sitä mieltä, että hän on itse Suomi 24 palveluksessa ja saanut oikeudet poistattaa viestejä.
Itse joskus pyytänyt poistattamaan täysin valheellisen sääntöjen vastaisen viestin, mutta ei ole poistettu. Miksiköhän, herättää kyllä kysymyksiä?
Eikä täällä niin tyhmiä olla, etteikö asiaa ole jo huomattu, vaikken edes itse ole kauaa palstalla kirjoittanutkaan.
Tuollaisesta toiminnasta pitäisi palstanpitäjän joutua vastuuseen jos on niin huono järjestelmä että kuka tahansa voi jollain keinolla poistattaa toisten viestejä, jotka eivät edes ole sääntöjen vastaisia. Sehän on mitä suurin loukkaus sananvapautta vastaan.
Se, joka saa poistettua kirjoituksia jotka eivät ole sääntöjen vastaisia, on Sofan suuri fanittaja. Sen ovat kaikki nähneet.
On aivan käsittämätön asia jos Sofia ei lähde etelään edes nyt jouluksi, onko totta et rahaa ei ole ja ulosotto ottaa loputkin tulot pois häneltä ?
15:06 Sekä Martinan vainoaja/haukkuja ja arvostelija.
15:02 Oletko kiinnittänyt huomiota, että poistattaja ei koskaan puolustele miksi poistattaa? Kerran olen nähnyt jonkun viestin, että sanoi ettei se muka ole mahdollista.
Mahdollista näyttää olevan, ainakin yhden palstalaisen osalta, että voi poistattaa kommentteja.
Kyllä sinun viestit ovat todella törkeitä. Parempi kun lentäisikin ulos koko foorumilta.
Ei hävetä. Hyvää Joulua vihakirjoittajillekin, kyllä se aurinko joskus paistaa risukasaankin!
Luulet vaaa . . .
!
On varmasti jossain vielä piilossa Niko Ranta -Ahon huume rahoja,ovat niin pirun epärehellistä ja rikolista porukkaa tää katiska Jenkins lähi ympärys.
Kuinka joku voi tienata viisi kertaa VÄHEMMÄN?
Sofia on niin laiska, tekemään töitä, odottaa vaan miestä kuka elättäisi. Ja mitä töitä tekisikään, kun ei ole minkäänlaista koulutusta.
Onko Sofialla muita tuloja, kuin Sofia salaisuudet tuotot ja vain muutoma yhteistyösopimus sekä Seiskan palkkiot? Eihän hän muuten mitään töitä tee?
Elikkä suurin osa vuodesta pelkästään työttömänä....
En nyt niin kummastakaan pittaa,, mutta aloittajalle vastaus kysymykseen.
Maralla on viisikertaa suurempi tavara.
Mara Ahtisaarella ilmeisesti? Häntä varmasti tarkoitat!
Eihän tuota kukaan usko, kun vertaa
muihin, jotka eivät hoida kroppaassa. Heillä paikat löystyy ja p**se vaan levii.
Oletko omaasi jo tutkinut?
Ahtisaarella on todella iso kakkonen.
Oletko muka nähnyt vai kertoiko joku? Ei kannata kuulopuheita paljon levitellä. Mieti sitä itseksesi.
Mieti sinä sitä jakolaskua ennenkuin kirjoittelet noin tyhmiä. Kaikilla naisilla on tavara. Teeppä siitä tutkimusta mitä kokoja löytyy. Aloita vaikka omastasi. Palaa asiaan sitten joulun jälkeen.