Jammu Siltavuori oli nero

Satoja vuosia aikaansa edellä vähintään.
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vihervasurien messias.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍑 ­­N­­­y­­­m­f­­­o­­m­­­a­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17676941s

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

voi voi kun tietäisitte minkälaisia pedofiileja te kunnioitatte maasta taivaisiin.

Äänestä

Jammusetä on kaikkien sankari. Uuden ajan messias. Siksi nostamme joka aamu sateenkaarilipun salkoon ja lähdemme jahtiin.

Äänestä

Niuvanniemessä asutaan kuin Kremlissä konsanaan.
Muurien suojassa pahalta ulkomaailmalta.

Äänestä

Entäs Jammun seuraaja, niilo "Jammu" Rantala. Reddit pedofiili.

Äänestä
  • Muistan myös tuosta seurakunnan miehestä kirjoituksia nähneeni. Oliko se jollakin seurakuntaleirillä Kosketellut pikkutyttöä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Satoja vuosia aikaansa edellä vähintään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu