eikö se korona enää muka uhka?

kerran ei rokotukset hyödytä jotta voi tulla sairaaksi?
minä pidän välejä ainakin ja en kenenkä iholle tungettele jonoissa

kumma ku argentiinassaki ihmismassat typerää pallomestaruutta, minkä tuurilla saivat, "juhlivat", moniko sairastui?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt jyllää influenssa, joka kehittyy keuhkokuumeeseen ikään katsomatta. Onnea vaan terkkarin jonoon.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kerran ei rokotukset hyödytä jotta voi tulla sairaaksi?
minä pidän välejä ainakin ja en kenenkä iholle tungettele jonoissa

kumma ku argentiinassaki ihmismassat typerää pallomestaruutta, minkä tuurilla saivat, "juhlivat", moniko sairastui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu