Mikä täällä on vuosien aikana muuttunut?
Ei juuri mikään.
Täällä ollaan piilossa muuta maailmaa, eikä avauduta.
Hanko elää omaa aikaansa
13
624
Vastaukset
- Anonyymi
fjalle oli levatorin metsässä,ja avautui svantelle
- Anonyymi
Yle uutisoi Hangosta. Mutta siinäkin on taas pääosassa vain hesalaiset :(
https://yle.fi/a/74-20009421- Anonyymi
Tämä on muuttunut, että nykyisin asuvat kakkoskotiaan myös talvella. Ja se, ettei ihan kaikki heistä ole miljonäärejä. On yrittäjiäkin, se on hyvä.
Menneiden kesien örvellys oli kauheaa. Paikallinen tuskin uskalsi enää Bulevardin jätskikiskalla käydä ja rannat kuhisi nudisteja.
- Anonyymi
Onhan siellä Venäläisillä isohkoja omistuksia ja EX kilpa-ajajalla omat krossiradat . Mitäs vielä pitäis olla ?????
- Anonyymi
Tuleekohan ne ryssien kerrostalot joskus kaupungin omistukseen? Voisin muuttaa sinne heti kunhan tietäisin ettei häätöä saa heti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuleekohan ne ryssien kerrostalot joskus kaupungin omistukseen? Voisin muuttaa sinne heti kunhan tietäisin ettei häätöä saa heti.
Johan ne tulivat kaupungin omistukseen, ihan siitä on isosti uutisoitu...
- Anonyymi
Voihan sitä kuvitetta asioiden olevan noinkin mutta kyllä totuus on vallan toinen ja avautumista tapahtuu kaiken aikaa. Jos ei muuten niin pepuissa ainakin!
- Anonyymi
ei kenenkään peppu demarien verotusvimmaa kestä
- Anonyymi
Ne nudistit oli kyllä kamalan peloittavia, kerrankin näkyi melkein koko takapuoli!
Se näky tuli sitten uniinkin! - Anonyymi
Pysähtyneisyys on Hangon valttikortti. Kuinka ihanaa sinne onkaan aina palata kyläilemään, kun niin paljon on vielä kuten vanhaan hyvään aikaan 80-luvulla.
- Anonyymi
Fjallekin vanhenee - ei auta.
- Anonyymi
Nyt tuli uusi S market.
- Anonyymi
siellä on kyllä aikaimoinen vasellini valikoima etten sano.tummeliakin näytti olevan perhekoossa,20L tynnyreissä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos4075933Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?322262Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http1032078Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit251859- 61985
Moraaliköyhä S-ryhmä
S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko108983- 59974
Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?133939- 78881
- 40855