näkyy menneen täällä pyöriessä. Ja kun ei muuta ole keksinyt, niin väkipakolla on sitten höpöttänyt persuista.
Surkeaa on tuollaisen kelapummin elämä, mutta ihan oikein, että kärsii.
Voi surkeus sentään, yksinäisen ja syrjäytyneen vasemmistolaisen joulu
8
59
Vastaukset
- Anonyymi
Niillä ei ole yhtään ystävää.
- Anonyymi
Kukaan nainenkaan ei noita vasemmistopummeja halua.
- Anonyymi
Vasurin joulu meni täällä muita haukkuessa.
Normaalit nauttivat Joulusta. - Anonyymi
Mitäs ne persulit täällä oikein äyhää hoohottaa? Kyllä se niin on etttä kun miehet rakastelee niin siinä on eukot vaan tiellä. Se on vissi se. Mokomat vasuvosut pitäisi nakkaa hollituvasta pihalle kun kansan uudet toivot käyvät piirileikkiin! Sanoihan jo Hakkaraisen herrakin, että kirkkohopeilla sitä liukuvoidetta ostetaan ja ehtoollisviinillä menoa höystetään.
- Anonyymi
Te vassarit ette saa edes naisia, meillä oikeistolaisilla niitä riittää.
- Anonyymi
jos ei tunneta edes naapudeita lähiö mestoissa, niin vaikea löytää ketään,
- Anonyymi
Pakko pistää paremmaksi kuin tuo Ullanlinnan murha.
- Anonyymi
Vasurin Joulumieli = Muiden haukkuminen nimettömänä .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952014
- 1701349
- 1661269
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede801069Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s70797Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk37779Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er156741Sen takia sanoin sen
Että et ottaisi itseesi kun ei ole tarkoitus sinua loukata. Me vain heijastellaan toistemme kipukohtia ja se tuntuu ikävälle.98667Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen87633