Nyt täytyy kertoa kokemus viime kesältä.
Tapasin kaverin jolla oli lyhyt kalu,joku8-9 senttiä mutta kunnon nuppi siinä.
Tuo mahakas ,karvainen sälli ,jo vanhempi tyrkkäsi minulle suuhun tuon kalunsa,mulla oli suu täynnä kullin nuppia ja vartta jäi sen verran että sain pari sormea sen varren ympäri.
Oli mahtavaa,kaveri otti mun päästä kiinni ja työnteli.
Tuo kalu ei siis mennyt syvälle nieluun ja nautin kun hän käytti minua himojensa tyydyttämiseen.
Kun loppu lähestyi laukaisi tämä karvainen karhu lastinsa mun suuhun murahdellen.
Oli koko kesän kiihottavin tapaaminen.
Sitä tässä yritän kertoa että jos kalun pituus ei ole naisille mieleen,tyttöilijä voisi arvostaa sitä enemmän
Minulla se siemensyöksy suuhun ja käytettävänä oleminen on sitä parasta seksiä,suu täynnä spermaa runkkaan itselleni mahtavan orgasmin.
Siis älkää runkatko yksin hyvää tavaraa hukkaan,tyttöilijä mielellään antaa kuumaa suuta ja se tuntuu paremmalta.
Myös lyhyen kalun kaverit ansaitsevat nautintoa ja orgasmeja.
Lyhyt kalu tyttöilijän suuhun.
10
1491
Vastaukset
- Anonyymi
Hyi saatana tukehdu mälliin homo
- Anonyymi
Mitä vittuu sinä hinttari puutut tähän keskusteluun Kyllä niitä rittää sullekin ja on varmaan riittänytkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä vittuu sinä hinttari puutut tähän keskusteluun Kyllä niitä rittää sullekin ja on varmaan riittänytkin.
Oohh pillipiipari kilahti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oohh pillipiipari kilahti
No voi hitsi sellasia te pillipiiparit olette.Ethän sä ittelles mitään voi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oohh pillipiipari kilahti
Eikö hinttari pillipiiparille mee jakeluun.Älä puutu joka juttuun.
- Anonyymi
Mutku on paksu ja pitkä...parempi näin...Ku lyhyt ja paksu...
- Anonyymi
kaikki kalut ansaitsee saada orgasmin,hyvää se tekee
- Anonyymi
Naisiin sattuu pitkä kulli. Lyhyt on kaikille paras. B-rappuun sitten vielä ohutkin.
- Anonyymi
Minä olen myös saanut tuollaista 12 sentin kalua suuhun.Olin levarilla rintsikat ja pikkarit päällä runkulla ja kaveri siihen esittelemään mulkkuaan.
Olin jo jonkun aikaa runkkaillut ja kuumana,Meikä siihen polvilleen ja kyrpää suuhun.
Kaveri työnteli suuhun,kiva mutteripää kalu ja alkoi tuntua että orgasmi on tuloillaan
Maltoin kumminkin siihen asti että mun suuhun ruiski lasti ja aloin sitten kovemmin runkata.
Sain pitää kyrpää suussa siihen asti kun multa roiski myös.
Ei tarvii olla niin iso kalu,se terska ja siemensyöksy on se juttu,Paljon kovempi orgasmi kuin yksin kullia vatkatessa. - Anonyymi
Mulla on pitkä kulli, mutta suurin osa siitä on piilossa läskien alla. Jää vain nysä näkyviin.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 733420
- 622634
- 722350
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582328Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1912257- 421783
- 441719
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu1811451Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141373EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1481330