Siksi pysyvä virnistys on sellainen.
Persuissa liikkuu AnonQ tieto että viher ja punigi kansanedustajat ovat vampyyreita.
Riikka Purra käyttää sipulikuori hajuvettä.
14
52
Vastaukset
- Anonyymi
Ihme epeleitä.
Tyhmiä kuin Bileamin puhuva aasi.- Anonyymi
Liikaa demaria muistuttaa. Tulee Sanna Mrin mieleen. Voih, ei hyvältä näytä.
- Anonyymi
Minä luulin että ne on zombeja, ainakin yhtä hitaasti niillä järki pelaa.
- Anonyymi
Äänestäjät ovat Zombieita.
Johtajat hybridejä, niissä inhimmillisyyttäkin. - Anonyymi
No älä välitä, ei kaikki ole niin nopeita hoksaamaan. Ehkä olet hyvä jossain muussa. Kokeile vaikka postimerkkeilyä😉
- Anonyymi
Pelottaako Persujen tuleva jytky, vai pelkäätkö Purrasta tulevan Pressa?
Jokin sua vaivaa, ku tehtailet juttujas tänne....
Purra vaikuttaa luotettavalta ja kansan puolella olevalta. Hänen kaltaisiaan tarvitsemme.- Anonyymi
Maailmalla leviäisi taas puhe suomalaisista maailman negatiivisempana masentuneena kansana purraa ihmetellessä.
- Anonyymi
Haahaahaaa.
- Anonyymi
Purran ensimmäiset somejulkaisut olivat idioottimaisia. En ole varma onko hän järkevöitynyt vai onko hänelle opetettu, mitä voi kertoa julkisuuteen. Alussa hän tosiaan oli niin tyhmä kuin vai oppimaton, elämänkoulua käynyt persu voi olla. Nykyään hän näyttää jännittyneeltä kuin viulunkieli. Pelkääkö yhä että paljastaa todellisen minänsä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Purran ensimmäiset somejulkaisut olivat idioottimaisia. En ole varma onko hän järkevöitynyt vai onko hänelle opetettu, mitä voi kertoa julkisuuteen. Alussa hän tosiaan oli niin tyhmä kuin vai oppimaton, elämänkoulua käynyt persu voi olla. Nykyään hän näyttää jännittyneeltä kuin viulunkieli. Pelkääkö yhä että paljastaa todellisen minänsä?
Purra on oma aito itsensä, ei ole Marinin kaltainen kaavamaisesti esiintyvä robotti. Esiintymisvalmentajilla ovat eleet, puhuminen ja koko habitus samankaltaiset kuin Marinilla. Kaikki tarkasti viilattua ja opeteltua, jotta esiintyminen on vakuuttavaa.
- Anonyymi
Vihreät haisevat hieltä ja lialta, koska Vihreiden mielestä ei kannata käydä pesulla, jotta kaikille bakteereille ihon pinnalla pitää antaa elämisen mahdollisuus ja lisätä siten luonnon eliöiden monimuotoisuutta.
- Anonyymi
No siellä liikkuu kaikkea muutakin hullua.
- Anonyymi
Purrahan on vegaani. Kasvisruokavalio tunnetusti pierettää kovasti, joten johtuisiko ilmeensä siitä?
- Anonyymi
Oletko kokeillut itse kasvisruokavaliota ja huomannut, että se kaasuttaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1564362Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville714089Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.123264Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1292888- 1832587
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa391727Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka581494- 671485
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1141183IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih181165