Mikä mies on Putin?

Anonyymi-ap

Putinin elämää pakostakin seuranneena, olen alkanut päätellä, että Putin on hyvin todennäköisesti kaappihomo/homo. Mikä muuten selittää sen, että hänen ympärillään ei ole kuin miehiä, miehisiä naisia tai miehen näköisiä naisia? Usein kaapissa olevat myös peittelee homouttaan machoilulla ja homofoobisilla puheillaan. Kaikki Putinin olemuksessa ja tekemisissä täsmää sen kanssa, että Putin käy kovaa kamppailua homoutensa kanssa. Antaa näköjään vaikka koko maailman kärsiä ennemmin kuin myöntää tämän tosiasian? Oikein homofoobista joulupropagandaa teetti muiden ilmeisesti myös kaapisss olevien kohtalotovereiden kanssa.

Olen itse homo ja tiedän mistä puhu. Tunnistan hyvin oman vuosia kestäneen erittäin vaikean kamppailun takia kyllä sen, että Putin kamppailee kaapista tulemisen kanssa nyt äärettömän kovasti. Minusta maailman tulisi nyt kannustaa Putinia tulemaan kaapista, jotta saadaan rauha maailmaan. Ei tämä jatkuva sotiminen vie kuin hautaan. Ydinpommi vai ulostulo? - siinä on Putinin vaihtoehdot. Auttakaa nyt miestä!!!

Kun itse pääsin kaapista, avautui maailman ihanuus uusiin sfääreihin. Minä opin hymyilemään ja en osannut enää väheksyä tai arvostella juuri ketään. Kaikkien kukkien pitää antaa kukkia. Ette saa missään niin rakkaudellista kokemusta kuin pridekulkueesta! Juuri nyt Putinilla on vaikeaa, koittakaa ymmärtää. Auttakaa häntä!

Jos käy niin että Venäjä romahtas ennen Putinin kaapista tuloa, niin olisi hyvä jos länsimaat tekisivät Venäjästä homojen paratiisin! Se voisi toimia hienona esimerkkinä maailmalle siitä että kaikki on tasa-arvoisia ja rakastettavia seksuaalisesta suuntautumisesta huolimatta. Kremli olisi hyvä järjestää niin että suurin osa päättäjistä olisi homoja, transsukupuolisia tms. Nämä hienot ihmiset ovat nimittäin kaikkein vähiten sotaa kannattavia ihmisiä. Tutkittu juttu. Kaapissa olevat taas kaikista sotaisimpua ja eniten rikoksiin altistuvia.

Olisi erittäin mukava nähdä tällainen uusi Venäjä. Rukoilen jumalaa päivittäin, jotta näin tapahtuu ja Putin pääsee kaapista ulos vankilaan. Siellä olisi paljon anteliaita ystäviä, joiden kanssa saisi rauhassa harjoitella omana itsenä olemista.

11

277

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei, olen pian eläköityvä psykiatri. Täytyy sanoa pari asiaa tähän tahallosesti provosoivaan kirjoitukseen: 1. Olet oikeassa. 2. Et ole itse kyllä homo. 3. Typeriä utopioita, joissa ei ollut totuuspohjaa. 4. Seksuaalinen patoutuma on kyllä vaikuttanut Putinin päätöksiin, sen näkee jatkuvasta käden vispaamisesta, jota näkee seksuaalisesti turhautuneilla potilailla.

      Putin ei ikinä tule kaapista, kuolee mielummin. Mielenkiintoista on oikeastaan enää se, että pystyykö tulevissa muistelmissa peittämään mieshalujaan. Medvedjevillä on myös samankaltaista patoutunutta raivoa, joka viittaa satojen tuntien tutkimusten perusteella vähintäänkin biseksuaalisuuteen. Olen kirjoittamassa kirjaa homojohtajista. Näitä kaapissa olevia ei ole ihan vähän. Hyvin asiaa peitellään, mutta aika ajoin pintaan nousee mm. tarinoita orgioista, joissa miehet pääasiassa rakastelevat tai ovat raiskattuina. Tutkikaa esim. katolisen kirkon, Berlusconin (samaa ryhmää) tai ylipäänsä Kremlin hyvin vaiettua seksielämää.

      • Anonyymi

        No miten vaan, aloittaja on kuitenkin oikeassa.


      • Anonyymi

        Oletko itse tutkinut Medvedjeviä ja julkistatko ja minkälaisiin orgioihin olet päässyt osallistumaan, tarinasi ei näistä riitä todisteeksi.


    • Anonyymi

      Rautjärven sieluko kirjoittaa?

    • Anonyymi

      Heheh, ehkä tuossa jotain perää on?

    • Anonyymi

      VUODEN 2023 MIESM JOKA EI HOMOJA KUMARRA.

    • Anonyymi

      Mutta joo, olihan ne entisaikojen senaattoritkin hyvin pitkälti nuorista miehistä kiinnostuneita. Mannerheim myös tietääkseni oli kaapissa. Olisiko näissä poliitikoissa sitten enemmänkin homopatoutumia, jotka vie politiikkaan jostain syystä? Tuntuu, että enemmän ja enemmän muutenkin on lesbot ja homot ehdolla kaikkeen. Ei minua haittaa, mutta olisiko jotain erilaisuudesta johtuvaa kiusaamista ollut ja sitten pitää päästä kostoksi päättämään. Samaa näkee intissä. Putin vielä tosi pieni, yrittänee kompensoida äijämachoilulla vaikka poikien peppua tekee mieli. Taitaa tosiaan olla perimmiltään herkkä ja yksinäinen kaappihomoraukka.

    • Anonyymi

      Erinomaista. Täältä hyväksyvät aplodit.

    • Anonyymi

      Putin on punikkien pääjehu.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      143
      4843
    2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      79
      3512
    3. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      27
      2524
    4. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      40
      2203
    5. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      57
      2029
    6. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      63
      2013
    7. Mitä saa sanoa?

      Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
      80 plus
      85
      1963
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      23
      1961
    9. Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?

      Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet
      Sinkut
      19
      1438
    10. Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin

      Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään
      Maailman menoa
      94
      1235
    Aihe