Pasi paloi Ukrainassa

Pitäiskö tilalle lähettää AMV vai GTP

https://twitter.com/UAWeapons/status/1608032541214121985?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1608032541214121985|twgr^9485e477053c062c16f69a95da4f1acf15024f98|twcon^s1_&ref_url=https://www.verkkouutiset.fi/a/suomalainen-pasi-vaunu-videolla-liekeissa-ukrainassa/
16260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Montako PASIa Suomi lähetti?
6 kpl???

Nyt Ukraina on menettänyt todistetusti ainakin 3 kpl?
ja ehkä neljännekin, epävarmojen lähteiden perusteella.

Äänestä
  • 3 😁 😁 VOI SUN KANSSA TYHMÄ

    Äänestä


  • Onks ne Pasit puusta tehty, ukroilla on pelkkää paskaa, näihin lännen dumppaus vehkeisiin ovat kuulemma palaneet elävältä sisälle, kun niistä ei pääse ulos iskun tultua.

    Äänestä


Ei ollut Pasi Viheraho? Pahus.

Äänestä
  • PASI!!!!111111++++ #BURNS HOT#

    Äänestä

Venäjän taas uhkaa ydin-jytkyillä, koska venäjälle annetaan se kylpy mitä kaipaa.

Äänestä

Tuossa ei menetetty ihmishenkiä
Samoin siinä PASIssa mikä jäi jumiin ja Venäläiset kaappasivat. Vältyttiin henkilö tappioilta
Huonommin kävi sille porukalle, joka ajo telamiinaan pasilla.

Äänestä
  • Onko Pasi planeettamme surkein vehje? Panee ajattelemaan..

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Onko Pasi planeettamme surkein vehje? Panee ajattelemaan..

    Eihän ne mitään tankkeaja ole tietenkään ja aivan minimi panssarointi

    Äänestä

Kymmeniä mennyt

Äänestä
  • no sittenhän noita vielä riittää tuhottavaksi

    Äänestä

  • Hei jos Pasi olisi nyt ukrainassa niin hän olisi jo kuollut

    Äänestä

  • Eikö ne miinanraivaajat olleet jotain omatekoista puuliiteri teknologiaa ei Leopardia

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitäiskö tilalle lähettää AMV vai GTP

https://twitter.com/UAWeapons/status/1608032541214121985?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1608032541214121985|twgr^9485e477053c062c16f69a95da4f1acf15024f98|twcon^s1_&ref_url=https://www.verkkouutiset.fi/a/suomalainen-pasi-vaunu-videolla-liekeissa-ukrainassa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu