Nuoleskeleeko Kaleva Pörhöä?

Muutama päivä sitten oli koko sivun juttu Pörhöstä. Nuoleskeluako? Kenties, onhan autoliike Pörhöllä kokosivun ilmoituksia Kalevassa lähes jokapäivä. Masentavaa, näin se raha hallitsee kalevaakin. Siksi lups lups.
2117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tottakai pittää lutsutella. Ilimottaahan pörhö Kalevassa sadoilla tuhansilla euroilla joka vuosi

Äänestä

Tänäänki oli Kalevasa koko takasivun kokoinen ilmootus. Hölmöä touhua eihän kukaan auton ostaja lue autoilmotuksia paperilehdes tä vaan Nettiautosta ja Autotallista! Pöhö makselee takaisin nuoleskelu juttuaan. Kalliiksi tuli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muutama päivä sitten oli koko sivun juttu Pörhöstä. Nuoleskeluako? Kenties, onhan autoliike Pörhöllä kokosivun ilmoituksia Kalevassa lähes jokapäivä. Masentavaa, näin se raha hallitsee kalevaakin. Siksi lups lups.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu