Sosaalityöntekijöillä on pelkkä teoria siitä, että puheeni vahingoittaa äitiä ja lasta. Siitä ei ole konkreettisia esimerkkejä. He estävät keskustelun siitä ja sanovat "me olemme jo puhuneet" ja olen "jumissa”. He huostasivat lapsemme ja rajoittavat minua teorian takia ja siksi, että en ole korjannut sitä.
Vastaukset 16
Kuulostaa vähän siltä, että toimivat just lain mukaan.
- Anonyymi
Tulkiten lakia
Mutu-tuntumalla - Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17684892B
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Jatkuvasta saman asian esille otosta anonyymipalstalla voisin sanoa, että taidan olla samaa mieltä. On omassa suhtautumisessasi jotain outoa.
- Anonyymi
Teemu, sinulle sanottiin myös Lapin yliopistolla että olet "jumissa" tai "kierteessä", ja että vika siinä on äitisuhteessa.
- Anonyymi
Ehkä ne tarvitsi sopivaa elintenluovuttajaa?
- Anonyymi
Ihmisiä katoaa mystisesti tuon tuosta...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihmisiä katoaa mystisesti tuon tuosta...
Joidenkin kohdalla se vastaa ihmiskunnan kokonaisetua.
- Anonyymi
multaki lähti lapsi ennen joulua. tai no äiti oli huoltaja olin vaan vklisä. lähti äidin takia mutta samalla minultakin. ei siinä mitkään puheet auttanu. vähä on kipee olo nyt. viime yönä nukuin 4 tuntia unilääkkeillä. varmasti olen nyt masentunut elämänhalun menettäny ja hullu. kukapa ei
- Anonyymi
Olisko jossain kohtaa peiliin katsomisen paikka?
Lapsi. Parinkymmenen vuoden sitoumus. Vastuunkantaminen. Jokapäiväinen huolenpito tai no, 24/7, ei taukoa.
Miten menis, noin omasta mielestä?- Anonyymi
hyvin meni. mutta ei sillä ollut mitään merkitystä
Anonyymi kirjoitti:
hyvin meni. mutta ei sillä ollut mitään merkitystä
Ethän sinä ole aloittaja, jolta kysyttiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
hyvin meni. mutta ei sillä ollut mitään merkitystä
Eli lapsi vietiin eikä sillä ollut mitään hätää, aamupuurot ulkoilut, lounas,päivälepo, harrastukset,päivällinen, yhteisaika, iltapala,iltasatu ja kunnon yöuni? Välittävä aikuinen läsnä koko ajan?
Vaikea uskoa, todista! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli lapsi vietiin eikä sillä ollut mitään hätää, aamupuurot ulkoilut, lounas,päivälepo, harrastukset,päivällinen, yhteisaika, iltapala,iltasatu ja kunnon yöuni? Välittävä aikuinen läsnä koko ajan?
Vaikea uskoa, todista!kysy jeesukselta se on totuus
- Anonyymi
LaSu vie lapset, jos lapsille on tarjottu vääränmerkkistä lihamakaroonilaatikkoa. Sadististen murhaajien kohdalla, kuten Vilja Eerikan tapauksessa, LaSulla ei ole mitään ongelmaa.
- Anonyymi
Ymmärrän hyvin. Olet lapsen tasolle jäänyt itsekäs narsisti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521063Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll221040Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 50824
- 46725
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181605Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan61596Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560
