Niin mitä hallitus on saanut aikaan Maahanmuutto?

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17674390/simula-hallitus-vain-lisaa-juuri-sellaista-maahanmuuttoa-joka-katuvakivaltaa-ja-seksuaalirikollisuu#comment-118248333

kannattaa varmaan äänestäjien olla tarkkana huhtikuussa mitä suomelle haluat käyvän.

Ruotsi näytti nyt maahanmuuton ja islamin kasvot?
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tullimiehet on lopetettava ja laitettava tilalle oikeat jalot perus ässämiehet.

Äänestä

Ei tuo linkkisi ainakaan isommin asiaa valaise.

Sanoohan ihmisen järkikin, hädänalaista on autettava!

Äänestä
  • Ja Härän alla olevaa

    Moktar miehet näitä?

    Äänestä

allan on suuri ja punavihreäs sekä keskusta polvistuu

Äänestä

Al Taee ja Suldaan ja Nazima?

tulkaa julkisuuteen puhumaan asiasta

vaalit on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://keskustelu.suomi24.fi/t/17674390/simula-hallitus-vain-lisaa-juuri-sellaista-maahanmuuttoa-joka-katuvakivaltaa-ja-seksuaalirikollisuu#comment-118248333

kannattaa varmaan äänestäjien olla tarkkana huhtikuussa mitä suomelle haluat käyvän.

Ruotsi näytti nyt maahanmuuton ja islamin kasvot?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu