Testesronea

Aloin käyttämään muutama vuosi sitten, eli piikitän itse noin kolmen viikon välein lihakseen,auttaa mielenterveyteen eli olen ihan reipas ja liikun mainiosti sekä seksi onnistuu luonnollisesti,en yritäkkään kasvatella lihaksia vaikka se auttaa siihenkin,suomes vähän vaikeuksia sitä saada noin vaan,mut kannattaa yrittää saada jos tunnet vajaa toimintaa itselläs,väsymystä,ei seiso ,ei huvitä vaik pillu edessä,ym

5

570

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja jos haluaa että pumppu leipoo kiinni viimeistään 5-kymppisenä niin kyllä tuo senkin toiveen täyttää. Kannattaa myös muista että jos on eturauhassyöpä kytemässä hiljaksiin niin teston käyttö saa sen riehaantumaan niin että leviää ympäriinsä varsin nopeasti. Eli ei kannata! Viagra on keksitty jos haluaa patukan kovaksi ilman hengenvaaraa.

      • Anonyymi

        Viagra ei auta mikäli erektio-ongelma johtuu hormonien puutteen aiheuttamasta seksihalujen menetyksestä. Viagra, cialis jne "siniset pillerit" auttaa jos on verenkierrollisia ongelmia alakerrassa.

        Hormonikorvaus oikein tehtynä on ihan turvallinen ja vahvasti suositeltava hoitomuoto joka tuo valtavasti elämänlaatua parantavia seikkoja...


    • Anonyymi

      Keinonsa kullakin! Mutta ihan netistä tilaamisiin ei kannata lähteä tilaamaan vaikka miten hävettäisi mennä alkuun vain lääkärin pakeille!
      Yhden kerran kun käy kertomassa "huolensa" ei uudelleen juuri tarvitse mennä kun OmaKannan kautta voi uusia reseptit jatkossa!
      Nämä jo usean merkin lääkkeet pitää tutkia soveltuvuudeltaan jos on muuta yleissairautta kuten sydänvikaa ei lääkkeitä suositella siinä muodossa!

      Halpaa ovat jos yhä, mutta jos netistä tilaatte saatatte saada jotain lumelääkettä tai rotan myrkkyä jopa! Varokaa!

      Ps. Kaikille ei nämä lääkkeet tuo apua, kuten edellä todetaan...jos on jotain elimellistä pitkäkestoista ongelmaa tai masennusta ollut pitkään - saattaa olla eivät sovellu mutta kokeilla voi, siitä tietää sitten!
      Lykkyä tapppiin!
      Naimisiin, hei!

    • Anonyymi

      Vajaa olet muutenkin spede

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      61
      4378
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      149
      3165
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      48
      2482
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      50
      2407
    5. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      98
      2065
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      24
      1883
    7. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1616
    8. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      23
      1612
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      154
      1451
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      34
      1253
    Aihe