Onko muita?

Anonyymi-ap

Olin 16v kun pääsin kaverin isosiskoa panemaan. Siinä meni poikuus 21v neidon kanssa joka oli jo kokeneempi. Kaikki tapahtu niin nopeesti kun ulkona se ehdotti et mennään autotalliin. Kävelin muutaman minuutin innoissani perässä ja se meni heti tallissa polvilteen ja alkoi imemään mua. Kerkesin just sanoo et tuun niin se lopetti ja avas haarat ja pyys nuolee. Nuolin innolla, vaikkei se mielestäni sillon maistunu hyvältä. Sit kumi päälle ja takaapäin pöytää vasten sisälle. Ehkä 5 työntöä ja laukesin. Sit se kysy haluunks suudella sitä ja suudeltiin..

Aikuisena tajusin kun joku kysyi et millainen oli mun eka suudelma et oon nuollu pillua ennen kun oon pussannu ketään :) Oli vähän erilainen ensisuudelma :)

Onko muille sattunu tällasta)

11

3116

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oltiin joskus sekaporukalla saunomassa, olin jotain 17-18v.
      Kaverin 25v isosisko oli myös mukana ja olimme jääneet vielä kahdestaan löylyihin, kun muu porukka oli jo luovuttanut.
      Hyväkroppainen blondi, vaalea alapäätään myöden. Eli olin huomannut hänet jo aiemminkin ja ainakin tuolla saunareissulla hän tuntui muutaman kerran vilkuilevan muakin sivusilmällä.
      Olimme menossa jo peseytymään, kun hän pudotti shampoopullon tms, en tiedä oliko tahallinen vai tahaton temppu, mutta kuitenkin.
      No hän kumartui nostamaan sitä perse sopivasti mun suuntaan, niin sanoin hänelle että odota hetki. Hän kysyi "Kuin?" tms vähän ihmeissään, niin pudottauduin polvelleni ja silitin sormellani hänen pilluansa takaapäin ja nuolinkin sitä hieman. Osuin kait sopivasti klitorikselle, kun hänen aloittama hieman närkästynyt "Hei mitä sä teet..!!!" vaihtuikin voihkaisuun ja nopeaan kostumiseen.
      Sitten hän nousikin pystyyn, suudeltiin melkoisesti ja mun seisokki tökki häntä aika mojovastikin pitkin hänen alavatsaansa samalla. Sitten hän talutti mut nopeasti takaisin löylyhuoneeseen, missä hän kääntyi nojaamaan lauteita vasten ja käski mua panemaan häntä takaapäin. Ja mähän panin häntä.
      Tykkäsin kyllä kovasti ja niin taisi tykätä hänkin ainakin pitämästään melusta päätellen, ulvoi oikein kunnolla ja painoi peppuaan tiukasti vasten kun työntelin kaluani häneen.
      Kestin yllättävänkin kauan ja tuntui mahtavalta laueta häneen.
      Vähän kyllä meinasi iskeä paniikki, kun mulla tuli ehkäisy vasta yhdynnän jälkeen mieleen, mutta hän sanoi syövänsä pillereitä eikä hän ollut harrastanut riskiseksiäkään muuten. Tai hän oli ollut ilman seksiä jo aika hyvänkin aikaa ennen tuota tilannetta, mutta muutenkin. Mulle hän uskalsi antaa paljaalla, kun hän tiesi mun olevan vielä neitsyt. Kaveri oli kait joskus erehtynyt möläyttämään sen hänelle jostain syystä.

      • Anonyymi

        Spede se möläyttelee taas bull shittiä buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede se möläyttelee taas bull shittiä buaahaa

        Ja kateellinen Kalle inisee tuppikullisuudestaan johtuen niille, jotka ovat päässeet poikuudestaan eroon.
        Tuppikullina synnyit ja tuppikullina kuolet. Siinä välissä vain harrastat aktiivista runkkaamista ja haaveilet pillusta.


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        😍 ­­N­­y­­m­­­f­o­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17686370E

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      On teillä neitsyillä fantasiat, hankkikaa oikeaa kokemusta.

      • Anonyymi

        Ei kun löylykauha perseeseen


    • Anonyymi

      Niin on!

    • Anonyymi

      Eka muija oli hirveä savimaja.

      • Anonyymi

        Sun äitis reppana


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sun äitis reppana

        Ei, kyllä se oli sinun äitisi. Hyi helvetti, mikä läskikasa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei, kyllä se oli sinun äitisi. Hyi helvetti, mikä läskikasa.

        Sadan kilon siika silliviivalla kilahti buaahaa


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      393
      1018
    2. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      297
      918
    3. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      895
    4. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      77
      758
    5. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      77
      741
    6. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      82
      726
    7. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      665
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      37
      656
    9. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      641
    10. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      39
      620
    Aihe