Onko muita?

Anonyymi-ap

Olin 16v kun pääsin kaverin isosiskoa panemaan. Siinä meni poikuus 21v neidon kanssa joka oli jo kokeneempi. Kaikki tapahtu niin nopeesti kun ulkona se ehdotti et mennään autotalliin. Kävelin muutaman minuutin innoissani perässä ja se meni heti tallissa polvilteen ja alkoi imemään mua. Kerkesin just sanoo et tuun niin se lopetti ja avas haarat ja pyys nuolee. Nuolin innolla, vaikkei se mielestäni sillon maistunu hyvältä. Sit kumi päälle ja takaapäin pöytää vasten sisälle. Ehkä 5 työntöä ja laukesin. Sit se kysy haluunks suudella sitä ja suudeltiin..

Aikuisena tajusin kun joku kysyi et millainen oli mun eka suudelma et oon nuollu pillua ennen kun oon pussannu ketään :) Oli vähän erilainen ensisuudelma :)

Onko muille sattunu tällasta)

11

2875

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oltiin joskus sekaporukalla saunomassa, olin jotain 17-18v.
      Kaverin 25v isosisko oli myös mukana ja olimme jääneet vielä kahdestaan löylyihin, kun muu porukka oli jo luovuttanut.
      Hyväkroppainen blondi, vaalea alapäätään myöden. Eli olin huomannut hänet jo aiemminkin ja ainakin tuolla saunareissulla hän tuntui muutaman kerran vilkuilevan muakin sivusilmällä.
      Olimme menossa jo peseytymään, kun hän pudotti shampoopullon tms, en tiedä oliko tahallinen vai tahaton temppu, mutta kuitenkin.
      No hän kumartui nostamaan sitä perse sopivasti mun suuntaan, niin sanoin hänelle että odota hetki. Hän kysyi "Kuin?" tms vähän ihmeissään, niin pudottauduin polvelleni ja silitin sormellani hänen pilluansa takaapäin ja nuolinkin sitä hieman. Osuin kait sopivasti klitorikselle, kun hänen aloittama hieman närkästynyt "Hei mitä sä teet..!!!" vaihtuikin voihkaisuun ja nopeaan kostumiseen.
      Sitten hän nousikin pystyyn, suudeltiin melkoisesti ja mun seisokki tökki häntä aika mojovastikin pitkin hänen alavatsaansa samalla. Sitten hän talutti mut nopeasti takaisin löylyhuoneeseen, missä hän kääntyi nojaamaan lauteita vasten ja käski mua panemaan häntä takaapäin. Ja mähän panin häntä.
      Tykkäsin kyllä kovasti ja niin taisi tykätä hänkin ainakin pitämästään melusta päätellen, ulvoi oikein kunnolla ja painoi peppuaan tiukasti vasten kun työntelin kaluani häneen.
      Kestin yllättävänkin kauan ja tuntui mahtavalta laueta häneen.
      Vähän kyllä meinasi iskeä paniikki, kun mulla tuli ehkäisy vasta yhdynnän jälkeen mieleen, mutta hän sanoi syövänsä pillereitä eikä hän ollut harrastanut riskiseksiäkään muuten. Tai hän oli ollut ilman seksiä jo aika hyvänkin aikaa ennen tuota tilannetta, mutta muutenkin. Mulle hän uskalsi antaa paljaalla, kun hän tiesi mun olevan vielä neitsyt. Kaveri oli kait joskus erehtynyt möläyttämään sen hänelle jostain syystä.

      • Anonyymi

        Spede se möläyttelee taas bull shittiä buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede se möläyttelee taas bull shittiä buaahaa

        Ja kateellinen Kalle inisee tuppikullisuudestaan johtuen niille, jotka ovat päässeet poikuudestaan eroon.
        Tuppikullina synnyit ja tuppikullina kuolet. Siinä välissä vain harrastat aktiivista runkkaamista ja haaveilet pillusta.


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        😍 ­­N­­y­­m­­­f­o­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17686370E

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      On teillä neitsyillä fantasiat, hankkikaa oikeaa kokemusta.

      • Anonyymi

        Ei kun löylykauha perseeseen


    • Anonyymi

      Niin on!

    • Anonyymi

      Eka muija oli hirveä savimaja.

      • Anonyymi

        Sun äitis reppana


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sun äitis reppana

        Ei, kyllä se oli sinun äitisi. Hyi helvetti, mikä läskikasa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei, kyllä se oli sinun äitisi. Hyi helvetti, mikä läskikasa.

        Sadan kilon siika silliviivalla kilahti buaahaa


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut = far-right Finns Party?

      Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M
      Maailman menoa
      82
      7453
    2. Demarilesbo synnytti lapsen

      Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art
      Maailman menoa
      204
      4734
    3. Opettaja teki pornoa sivubisneksenä

      Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn
      Maailman menoa
      73
      4698
    4. HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!

      "Sdp:n uusi talous­ääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen
      Maailman menoa
      76
      4158
    5. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      58
      4150
    6. Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon

      Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu
      Maailman menoa
      33
      3639
    7. Porno-ope?

      Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e
      Maailman menoa
      62
      3092
    8. Sovitteko ulkonäöllisesti

      Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty
      Ikävä
      68
      2796
    9. Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?

      Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj
      Pori
      40
      1970
    10. Kaiken järjen ja logiikan voimalla

      Voin todeta nainen, että halusit vain sitä.
      Ikävä
      47
      1705
    Aihe