Oletteko naiset huomanneet sen, että kun on posliinina, niin ei tarvitse virtsan pyyhkimiseen yhtä paljon paperia kuin muulloin?
Karvat ja WC-paperi
5
394
Vastaukset
- Anonyymi
Painu niuvanniemeen pipipää
- Anonyymi
No jopas olikin nerokas havainto.
- Anonyymi
Pöperö maijan löpinöitä
- Anonyymi
Hyi helvetti. Ihan mautonta menoa. Vitussa ja kyrvässä kuuluu olla tuuheat karvat joissa on voimakkaat kusen hajut. Se on kiihoittavaa ja luonnollista.
- Anonyymi
No toi on kyllä täyttä totta, lisäksi ei jää pissan haju karvoihin kun ethän sää saa sitä pyyhkimällä karvoista pois, pitäis pestä. Siksikin pidän posliinina alapään mutta myös käytännöllisempi seksissä etenki nuoltavana oltaessa ja kun muna menee pilluun niin ei jää karvat väliin. Muistan kun aikoinaan oli karvat ja sisään mennessä muna ohjas myös lähimmät karvat mukanaan reikään niin todella ikävästi repi.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1166310Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3776113Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695810Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452345Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1151390- 121211
- 1821052
- 59867