Taas persunatsit sotki asiat- Greta oikeutetusti haukkui ihmiskauppa-suurrikollista

Anonyymi-ap

10

92

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      oli useempi alotus ilman linkkiä uutiseen jossa gretaa syylistettiin täällä maalittamisesta-

      tuollaset persunatsit siis tukee ihmiskauppaa ja rikollista korruptio-ukrainaa

      • Anonyymi

        persut on EU-puolue ja siis tukee EU-satanismia täysin-

        onhan persuillakin ne persunatsien pedofiilijengi-satanistit kuten kokoomus-bandidoksillakin?


    • Anonyymi

      persunatsien sekopää alotuksiin ei kannata vastailla-

      sekottavat vaan asioita kun ovat itsekin sekasin natsismistaan ja rasismistaan ja satanisti-kulttisekoiluistaan?

    • Anonyymi

      Niinpä niin sinun ympäristömesiastasi, jumalaista Gretaasi ei saisi kritisoida. Olet innoissasi hänen taantumikselliselle ajattelulleen. Ympäriatömessiaana pidetyn teinin ohjeita sokeasti noudattamalla ihmiset maksavat nyt kovaa hintaa.
      Greta raivosi kuten murrosikäiset yleensä, sai oikein globaalin eliitin kokouksissa läksyttää ja pelotella ihmisiä. Mutta ei osannut antaa minkäänlaisia käytännön ratkaisuja-tolkuttu vaan, että uskokaa tiedemiehiä. Blaa blaa blaa....hahhahhaa

      • Anonyymi

        Miksi Greta alkaisi neuvomaan- vaatii vain sitä mitä tiedemiehet sanovat.

        Huono tietysti että tiede on korruptiota nykyään alusta loppuun asti?


    • Anonyymi

      Ja kuuluu persujen kannatus olevan nuorten parissa nousussa.
      Nuoret näkevät maahanmuuton ongelmat konkreettisesti läheltä.
      Kyllä minäkin väsyisin olemaan lähiön koulussa jossa yli puolet luokan oppilaista ei oikein ymmärrä miksi koulussa opiskellaan ja ei osaa oikein suomeakaan.

      • Anonyymi

        Persut ovat tulevaisuuden puolue. Katsokaa Saksaan ja Eurooppaan. Siellä oikeisto nousee koska vihervassut eivät välitä omasta kansasta mitään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Persut ovat tulevaisuuden puolue. Katsokaa Saksaan ja Eurooppaan. Siellä oikeisto nousee koska vihervassut eivät välitä omasta kansasta mitään.

        Tämä on koko Euroopan laajuinen ilmiö että oikeisto, ei natsismi, nousee.


    • Anonyymi

      Persut eivät ole natseja. He vastustaa juutalaisten vihollisten tuloa maahan, he tukee Israelia toisin kuin vihervassut jotka vastustaa juutalaisia. Vihervassut myös haluaa juutalaisten vihollisia maahan. Joku on jopa hakenut heitä maahan. Näin vihervassut tietoisesti ja välillisesti nostaa antisemitismia.

    • Anonyymi

      Miten persut tähän jupakkaan liittyvät?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      172
      11574
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      50
      6499
    3. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      89
      4791
    4. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      66
      4575
    5. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      84
      4521
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      75
      4082
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      97
      3833
    8. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      86
      3534
    9. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      162
      3391
    10. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      18
      3386
    Aihe