Miehet - näin helposti saat paljon naisia ja seksiä!

Anonyymi-ap

Vinkkinä miehille vilpittömästi tämä -Suomessa toimii vapaan seksuaalisuuden yhteisö XU(googleta), johon liittymällä ja pienellä vaivanäöllä, jota tää vaatii varsinkin alussa, saat aina seksiä etkä tarvitse maksaa siitä tai sitoutua vaan yhteen naiseen. Voit pyörittää vaikka kymmenien naisen rinkiä samaan aikaan, niin yhteisön miehet tekee ja saunailloissa saa sit Pro vinkkejä millä profiililla on kireä pillu ja muut edut - tää on hyvä panomiesten yhteisö! Me ollaan just niitä Himoksen panijoita joista lehdet kirjottaa :D
Matkatyötä tekevien miesten paratiisi on muuten myös, ei enää hotellikuolemia :D Liityt jäseneksi,luot itselles kuvallisen profiilin jossa on todella hyvä teksti. Huom. panosta tekstiin ja kuviin! ( voit kopioida lauseita muilta sivuston miehiltä) ja käyt muutamissa esim. baarimiiteissä näyttäytymäs livenä. Alku tosiaan vaatii vähän kikkailuja. Tutustut muutamiin ihmisiin, jotka "suosittelevat" sinua sivuilla/ takaavat et oot aito ihminen. Tää vaihe vaatii kärsivällisyyttä mutta palkinto odottaa. Paras vienti on jos oot profiilissasi herkkä mutta silti Dominoiva Mies, vähän salaperäinen ja etäinen niitä nää naiset kuolaa, halukas piiskaamaan näitä pervonaisia ja menemään mukaan pariskuntien leikkeihin ja ryhmäseksiin. Mutta ihan privatapaamisillakin saa sivuston kautta pillua. Naiset on täällä helppoja, siis todella! helppoja jos teet tuon alun työn hyvin. Naisia on monentyyppisiä ja ikäisiä, käytetyistä ja kulahtaneista nuoriin ja nätteihin. Mut tällä sivustolla " kaikki naiset on kauniita" ( lue pidetään seksihanat auki), ihan eri juttui kuulet sit siellä miesten saunoissa yms kun sanotaan niinkun on naisista. Mutta halutaan tietysti esittää tää homma kauniina naisia ajatellen, koska hei! Aika iso ilmainen etu tässä miehillä :D. Liittykää mukaan ette kadu. Terv.sivuston veteraani

11

517

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko oikeesti näin kun sanot? Finswinger on toistaiseksi aidoin, mitä olen löytänyt.

      • Anonyymi

        Mitä tarkoitat tsudilla?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä tarkoitat tsudilla?

        Taudilla


      • Anonyymi

        Te finswingersin ja tuon toisen paskasivuston mainostajat voisitte suksia vittuun näiltä palstoilta joissa mainostaminen on kielletty.

        Te olette ihan itse ajaneet uusia asiakkaita lähtemään, joten kärsikää nyt tulon menetykset!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Te finswingersin ja tuon toisen paskasivuston mainostajat voisitte suksia vittuun näiltä palstoilta joissa mainostaminen on kielletty.

        Te olette ihan itse ajaneet uusia asiakkaita lähtemään, joten kärsikää nyt tulon menetykset!

        Tämähän koko seksi sivusto on täysi vitsi hupiukkojen temmellyskenttä


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Te finswingersin ja tuon toisen paskasivuston mainostajat voisitte suksia vittuun näiltä palstoilta joissa mainostaminen on kielletty.

        Te olette ihan itse ajaneet uusia asiakkaita lähtemään, joten kärsikää nyt tulon menetykset!

        Joo finswingers on tosi hyvä, sieltä löytyy oikeaa seuraa.


      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        😋 ­­N­­­y­­­m­f­­o­­­m­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17695913P

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Huomaa että aloittajalla ei ole oikeasti kokemusta edes naisista.

    • Anonyymi

      Sama vinkki naisille ! Itse oon pyörittänyt useita miehiä (ja naisiakin) xu:n avulla n. 4v. Seksiä saa ihan käsittämättömän paljon😄. Ja komeita miehiä riittää, samoin penthouseja ja poreammeita. Arvatkaa kerronko "oikeille deiteille" siitä?

      • Anonyymi

        Spedellä taas suoltaa paskaa yhteen pötköön buaahaa


    • Anonyymi

      Kyllähän sieltä saa ne jotka saa myös muualta helposti.
      Eli ovat puheliaita, käyvät tapahtumissa, tekevät aloitteita jne...
      Itse olin 3v tuolla saamatta kertaakaan

    Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      89
      2523
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1465
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      84
      1403
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1208
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      933
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      910
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      36
      800
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      103
      799
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      783
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      706
    Aihe