PS nyt myös mahaanmuuttokriittinen puolue

Liiallinen ruoan mahaanmuutto on uutta PerusSuomalaisten agendalla. Ylensyöminen on ruoan haitta-mahaanmuuttoa. Puoluesihteeri Artsi Luukkanen on jo ryhtynyt testaamaan ohjelmaa ..YLEn syöminen pysyy silti listalla.
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onhan ne nyt alkamassa ottaa kantaa lemmikkieläimiinkin.. haluavat kitkeä kaikki vieraslajit lemmikkieläimiästä.. Ei muuta kuin alkuperäiset suomalaiset eläimet hyväksyttyjä. Ainoa poikkeus on saksanpaimenkoirat koska oli rotu oli pyhän Aatu Hitlerin lemmikki ja ssmiesten arvokas työkalu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Liiallinen ruoan mahaanmuutto on uutta PerusSuomalaisten agendalla. Ylensyöminen on ruoan haitta-mahaanmuuttoa. Puoluesihteeri Artsi Luukkanen on jo ryhtynyt testaamaan ohjelmaa ..YLEn syöminen pysyy silti listalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu