Tässä maailmankaikkeudessa ei ole puolueetonta oikeudenkäyntiä

Anonyymi-ap

Tekisi mieli vääntää entisiltä ystäviltä niskat nurin vain sen takia, koska he hylkäsivät minut siitä, kun tein virheeni ja käyttäydyin kostonhimoisesti erästä ihmistä kohtaan. Vaikka ne eivät kohdistuneet heihin, he eivät voi hyväksyä käytöstäni siitä, mitä menin tekemään eräälle henkilölle, tästä huolimatta, että tämä henkilö on itse kiusaaja! Onko olemassa mitään puolueetonta lakia vai ei?

3

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole puoluetonta lakia.

      Aina juristi vääntää lain asiakkaalleen sopivaksi ja tuomio on täysin arvaamaton ja lain oikeamielisyyden kannalta väärä.

    • Olet tärkeä. Minä olen täällä ettet ole yksin.

      • Höm eipä ihmiset hyväksy sitäkää kun haluan vaan rauhaa rakennetaan eikä rahoiteta sotaa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      10
      2898
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      39
      2527
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1393
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1330
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1211
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      40
      959
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      124
      853
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      32
      786
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      27
      635
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      58
      596
    Aihe